"przyspieszenie" gier

W lutym tego roku zmodernizowałem mojego blaszaka. Zaistalowałem sobie GTA San Andreas i chodziło normalnie przez pierwszy dzien (było późno grałem jakieś 30min). Jednak na drugi dzien grając jakieś 2 godziny zaczęło mi jakoś dziwnie “przyspieszac”. Np. jade czymś a tu nagle jestem na drugim końcu miasta albo wykonuje misje na czas mam jeszcze 5 min a tu po 1 min mi sie czas kończy (w ogole wszystko jakoś “zapiepsza”). Jak uruchomie ponownie komputer to przez jakąś godzine jest dobrze później znowu sie zaczyna. Tak samo mam z NFS Carbon. Jak mialem starego kompa to mi sie zacinało a teraz chodzi za szybko :smiley: . Starsze gry typu Age of Empires 2 chodzą normalnie. Nie wiecie co to może być?? Próbowalem już chyba z 5 razy od nowa instalować sterowniki od karty grafiki i nic to nie dalo. Prosze o odpowiedz bo po prostu wkurza mnie to :smiley: .

Przeinstaluj sterowniki od grafiki…

Jakiego masz DirectXa :?:

włącz frame limitera :slight_smile:

DirectXa mam 9.0c a sterowniki karty już pisałem chyba z 5 razy przeinstalowywałem (jednak czasami nie wiem czemu idą takie dziwne paski ale po ponownym uruchowmieniu wszystko w porządku)

Niestety to tez nic nie dawalo. W ogole na wszystkie sposoby zmienialem ustawienia gier, ale to chyba nie ich wina :confused:

Za dobry masz komputer na te gry :stuck_out_tongue: Ja też miałem taki problem z NFS: Underground… jechałem jakimś deflautowym autem który rozpędzał sie do 300 km/h w 3sekundy :stuck_out_tongue: Wg. mnie chyba potrzebny jest format i tyle albo przeinstaluj system… Niestety ja swojego problemu nie rozwiązałem :slight_smile:

Myslisz ze formata nie probowalem?? Wszystko gry odinstlowalem i na nowo format C juz byl 3 razy! !!

Sam składałeś kompa? Jak tak to może spróbuj wyjąć i włożyć karte :stuck_out_tongue_winking_eye: Albo zainstaluj Windows Vista… to juz będzie mały wysiłek dla kompa :slight_smile:

No sam składałem. hmm a na viscie normanie chodzą gry czy nie (o starsze tez sie pytam bo czasami gram w strategie)??

Albo nie jest to moja wina jakaś?? Co jeszcze moznaby zrobic zeby gry dzialaly normanie??

Niewiem… heh masz całkiem niezłego kompa na viste… jak sie Vista nie spodoba to zainstalujesz xp… chociaż spróbuj jak smakuje :wink:

Tak bo vista spowalnia gry :hahaha:

a jest jakis inny sposob niz Vista?? Bo obecnie nie mam takiego czegoś na stanie :smiley:

Reinstal windy

A to gwaratujesz ze pomoze?? Bo juz raz probowalem i niestety nic :confused:

Nie ale warto…

Athlon X2 i wszystko jasne …

Przeczytaj ten artykuł - http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1562

Najlepiej zacznij od podsumowania żeby wiedzieć o co chodzi - http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1562-3

Z tegoż powodu zrezygnowałem z A64X2 na rzecz C2D :slight_smile: