Przyspiesznie internetu oraz downloadu

Witam posiadam internet multimedia 256 kb/s ( http://www.multimedia.pl ). Wiem że w neo nie można podwyższyć prędkości internetu. Sa do tego jakieś programy?? Czy w moim internecie można podwyższyć prędkości zależy mi bardzo na ściąganiu. Miałem taki pomysł żeby ściąganie podkręcić a chodzenie po stronkach obniżyć. Ma ktoś jakieś pomysły z Góry Dzięki. Pozdr

cfos speed

:slight_smile:

matiz620 , mogliby sie wypowiedzi doświadczeni użytkownicy bo ty masz jednego posta i za bardzo nie mogę wierzyć :wink:

Ja też mam internet z MULTIMEDI, tylko że 1mb.

Co do “przyśpieszania” internetu to nie ma programu, który by widocznie go przyśpieszał. Ja używam cFos Speed, ale nie widzę różnicy czy jest włączony czy nie. Najlepszą opcją na przyśpieszenie internetu jest zmiana na droższą opcje…

każdy z prostujących tu użytkowników kiedyś miał 1 post i ni można nikogo skreślać,nie wierzyć mu bo ma mało postów

ja też polecam cfosspeed oraz jakiś z tych programów

cfosspeed i to mi przyspieszy internet. matiz620 , sorry ale ja tez miałem pierwszego posta :wink:

Bzdury ;]

Żaden program nie przyśpieszy Ci Internetu, żę będziesz mógł pobierać szybciej. cFosSpeed poprostu ustawie prioprytety na odpowiednie pliki, ile który ma wykorzystywać neta. Np. przydatny gdy musisz coś pobrać, a jednocześnie chcesz sobie pograć, więc ustawiasz największy priorytet na gre, a troche mniej na ściągnie - pobierasz i grasz bez lagów.

Więc jakieś programy do przyśpieszania neta to bzdury.

cfosspeed jest płatny a jest może jakiś darmowy program??

no ale chciał program który podwyższy mu prędkość internetu czyli np.wczytywania stron www

a cfosspeed potrafi tak zoptymalizować internet że czasami efekt jest odczuwalny

FlashGet, akcelerator pobierania.

Używam Flashgeta i nie czuje różnicy w pobieraniu bo w mozili pobieram 31 a w flashgetu tyle samo :stuck_out_tongue:

Zgadzam się całkowicie, jedynym SKUTECZNYM sposobem na przyspieszenie transferu jest fizyczne zwiększenie czyli wykupienie wyższego łącza. Ja mam łącze radiowe 1,5 Mb/s i strony się w mgnieniu oka wczytują.

A co do cfoss… ten program może i optymalizuje, ale najczęściej po odinstalowaniu zostawia ślady w rejestrze i internet zwania o 50 %

Wiem, bo sam tak miałem. Mój dostawca internetu się dziwił, co ja za idiotyzm poinstalowałem na tym komputerze. Powiedziałem, że cfoss a on po prostu mnie wyśmiał. Potem już tylko format został, bo te wpisy w rejestrze zostały (priorytety były ustawione tak jak przed usunięciem programu).

Ja nie wierzę w takie “Przyspieszacze”, a branie za to pieniędzy powinno być karalne, bo ustawianie priorytetu to sobie można samemu zrobić, albo znaleźć darmowy program do tego celu.

zwalnia ponieważ program ustawia piorytety i kalibruje łącze a jeśli przestanie działąć nie ma kto tym zarządzać i net zwalnia

sposobem na to jest przed odinstalowaniem ustawienie piorytetów na domyślne i wszystko jest w porządku

a co do rejestru to wystarczy użyć prostego czyściciela rejestru

Zwiększ limit połączeń TCP z 10 na większy. Możesz to zrobić za pomocą aplikacji xp-Antispy. Wchodzisz w “ustawienia specjalne” w pasku u góry i wybierasz z menu “limit połączeń”. Klikasz “Tak, zgadzam się” i w okienku z limitem wpisujesz jakaś większą wartość, np. 200. Różnicę widać przy aplikacjach otwierających dużą ilość połączeń, np. klienci sieci p2p.

Poczytaj także, jak usunąć ograniczenia przepustowości łącza w Windows XP.

Pozdrawiam.