Przystanek Woodstock 28-29 lipca

(Meteo17) #1

Witam kto się wybiera z uzytkowników forum na Przystanek Woodstock w kostrzyniu nad Odrą, ja oczywiścię będę a może ktoś z was.

W dniach 28 - 29 lipca w Kostrzynie n/Odrą odbędzie się XII Przystanek Woodstock. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zapraszam na dwa dni rock'n'rollowej zabawy podczas największego festiwalu open-air w Europie, który po raz kolejny odbędzie się pod hasłami "Miłość! Przyjaźń! Muzyka! Stop przemocy! Stop narkotykom!". Na dwóch scenach wystąpi około 60 wykonawców nie tylko z Polski, ale też z wielu krajów Europy i świata.

(Myszonus) #2

z tego co wiem to Syfiosz ma być :smiley:

(Meteo17) #3

o kogo czy o co Ci chodzi

o syf?? czy o Giertych bo ma podbno być.

(Myszonus) #4

http://forum.dobreprogramy.pl/profile.p ... ile&u=5702 ... :-o

(Meteo17) #5

No to chłopaki jedziemy zaszaleć he zapowiada się ciekawie.

(Georgebush1991) #6

z racji tego, że jestem z Kostrzyna muszę Cię poprawić i uświadomić, że pisze się w KostrzyniE a nie w KostrzyniU. Na woodstocku też będę..no bo ciężko nie być jak się ma kawałek. Jak coś to mogę oprowadzać :D... namioty już porozstawiane od tygodnia, więc zapraszam i życzę dobrej zabawy![;

Pozdrawiam. LuSeR

(Bambo 5) #7

Ja może wpadne z okazji ze mieszkam 17 kilometrów od Kostrzyna

(Meteo17) #8

he no to miło z twojej strony i przepraszam oczywiscie zapraszamy do Kostrzynia n/O ja też mieszkam blisko.

(Georgebush1991) #9

Nie KostrzyNIA tylko Kostrzyna :P....hehe[;...spoko, woodstock to fajna sprawa, no i turniej w pilke nozna..ten klimat:)

Do tej pory opuściłem tylko dwa Przystanki licząc od czasu, kiedy w Żarach sie zaczęly.

Tym razem nie pojadę. Jak zobaczyłem listę kapel które grają, na dodatek kapelę otwierającą (Big Cyc - nie cierpię disco polo), to już całkowicie przeszła mi ochota na wyjazd.

Ale tym co się wybierają, życzę miłej zabawy. Ja zawsze taką na tych imprezach miałem.

(fiesta) #11

Już nie przesadzaj, czy nigdy nie słyszałeś słowa pastiż ??

Chyba że masz jakieś awersje po Makumbie

8)

W takim razie kilka ostatnich lat ich "twórczości" to jeden wielki pastiż.

(Krzysieknd2) #13

Byłem w tamtym roku...imprezka super, tylko 7godzin jazdy pociągiem mnie martwi :frowning:

ps.

...kto był to chyba widział co tam się dzieje :wink:

(fiesta) #14

Tak dokładnie jest, nawet sam Skiba tego nie kryje

8)

Też byłem. Chyba był to pierwszy raz kiedy pogoda nie dopisała. A 7h w pociągu - jeżeli jedziesz tym woodstockowym, to masz wokół siebie całą masę wariatów (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) i 7h mija bardzo szybko.

Narkotyki są, jak wszędzie indziej. Ale chyba nawet w mniejszej ilości. W moim 13-o tysięcznym miasteczku widać ich więcej, niż na Woodstocku, gdzie jest ok. 300k ludzi.

I to jest niestety przykre. Big CyC niestety wypalił się dawno temu, a sam Skiba... taka kulka w kolorowych kalesonach, która skacze po scenie i rusza ustami do tego co śpiewa basista.