Przyszłość powierzchni reklamowych:)))

a oto przyszłość powierzchni reklamowych, już nie jest to zwykły bilboard na ścianie jakiegoś bloku, to jest krok w przyszłość :))

obaczcie

http://allegro.pl/item165132977_powierz … dz_to.html

friqo w Polsce już poszła jedna sprawa sądowa o Jeepa którego nie było. Przypuszczam że ta bedzie kolejna.

Psycholi nie brakuje również i w Polsce.

Szkoda że tak szybko upadabniamy się do USA.

Nic tylko kasa

:o

tez moge być reklamą za 11tyś zwłaszcza, że

nie sznyty na plecach chce zeby mu zyletka zrobili przecież wspomniał ze do końca swojego zycia bedzie nosił reklame :smiley:

a no faktycznie ale to chyba raczej błąd bo godzi się na to do końca życia:)

poza tym jak już idzie o reklamę to firma zawarła by z nim zapewne dożywotnią umowę na utrzymanie reklamy na plecach:))))))))))))))))

jeden z kupujących to konsultant firmy avon, wyobrażcie sobie że po roku od zamieszczenia reklamy firma upada? a plecy jedne no chyba że wyda te 11koła żeby mu to wycieli:))))))

pozdrawiam

he he nom lipa by była jak by firma upadła ale jeszcze zależy co mu tam zrobią na plecach wszystko oprócz NIE TATUAŻU ciekawe co zastosuja jezeli faktycznie by mu tymi żyletkami zrobili logo to jak by nie zawarł dożywotniej umowy z firmą moze se z tych 11 tyś zł zostawić z jakieś 2 tyś zł na jakiś tatuaż który by w jakimś stopniu ukrył sznyty he he a u mnie w piatek w gazecie regionalnej pojawił sie ciekawy artukuł pani z mojego miasta kupiła łodke wartą 40 tyś zł za 1 zł :smiley: bo sprzedawca nie zastrzegł ceny minimalnej he he ale ma lipe bedą sie sądzić bo kolo nie chce łodki za 1 zł :smiley: oddać sam se to zrobił :smiley:

to jest właśnie nie ustawienie ceny minimalnej w celu oszczędności a potem nie usunięcie aukcji na czas :slight_smile:

cóż można tą sprawę załatwić polubownie lub…

zresztą taka łódeczka za złotówke czemu nie :lol: 8)

kiedyś też miałem podobną sytuację tylko że skończyło się tylko na obopólnych pozytywkach:))ufff

ale jestem ciekawy czym oni mu ta reklame zrobiz he he ciekawe