Przywracanie systemmu iwiele kłopotów

Od razu mówie,. że przepraszam za wszelkie błędy, ale jestem na skraju załamania i jestem bardzo zestresowany.

Może zacznę od tego, co było wczoraj. Mój brat czasami wchodzi na mój komputer przez konto administratora. Poprostu wciska ctrl+alt+delete gdy jest strona wyboru użytkownika, wpisuje Administrator i klika enter. To konto nie było zabezpieczone hasłem, nie wiem czemu. Moje konto nazywa się KRZYSZTOF, przynajmniej tak wpisałem jak instalowałem wndowsa. Potem zmieniłem je jednak na Oran. Dałem koncie “Oran” prawa admina i wszystko było ok. (To co teraz opisałem miało miejsce wcześniej.) Wczoraj grzebiąc w panelu sterowania zauważyłem, że jest jakiś użytkownik “ASP.NET MAchine A…” jako młody i niedoświadczony użytkowwnik kompa usunąłem to konto. Następnego dnia chciałem sobie pograć w Lineage II, ale wyskakiwał mi jakiś błąd, który nigdy wcześniej się nie pojawiał. Postanowiłem bezmyślnie przywrócić system do 1 maja, myśląc, że problem jest spowodowany uzunięciem tamtego użytkownika. Ok, przywróciłem system i tu wielkie zdziwienie. Wszystko było tak jak na koncie Administratora- czylli nie miałem wielu folderów na pulpicie które miałem na koncie Oran. Nie miałem zapamiętanych hasłe przez moją przrglądarkę i wiele innych. Nawet nie mam wszystkich znajomych z GG przez to, że exportowałem moją liste chyba w lutym. Nie mam archiwum GG, które by mi się przydało do odzyskania numerów itd. Próbowałem cofnąć przywracanie systemu, ale było tak samo. Przywracałem system do innych dat, teraz cofnąłem chyba do 29 kwietnia, albo do tego co było dziś, czyli 2 maja. Błagam was, użytkowników o pomoc. Nie znam żadnych informatyków którzy mogli by mi pomóc, szczególnie w majówkę, w niedzielę wyjeżdżam, nie mam kiedy ich poszukać lub znaleść firmę która odzyskuje stracone dane. Miałem wiele prac potrzebnych mi do pracy i nie wiem jak je odzyskać.

Przepraszam za wszelkie błędy, braki liter, literówki, ale pisze w pośpiechu.

Błagam was użytkownicy tego Forum pomóżcie mi!

BTW. Próbując odzukać plików na dysku C wchodze do Documents and Settings, jest tam folder KRZYSZTOF czyli uzytkownika Oran o zmienionej nazwie. Gdy najeżdżam na neigo kursorem pisze, że Folder jest pusty, a gdy próbuje go otworzyć wyskakuje mi bląd o tym, że folder KRZYSZTOF nie jest dostępny i “Odmowa dostępu”. Nie wiem jak temu zaradzić. Myślę, że gybym mógł go otworzyć to odzyskałbym swoje pliki

Wszystkie Twoje pliki są w C:\Documents and Settings\Oran lub C:\Documents and Settings\KRZYSZTOF i raczej nie znikły

co do kontaktów GG to poczytaj viewtopic.php?f=2&t=240655 (temak troche inny ale lokalizacja GG się nie zmienia)

Z hasłami chyba będzie problem ale odzyskasz - zapomniałem hasła > wyślij na mail

Ale do C:\Documents and Settinges\Krzysztof nie mam dostępu. Występuje błąd, że folder jest niedostępny i że odmawia mi dostępu do niego.

Powinien być dostęp z konta admina albo spod DOS-a skopiuj pliki na inną partycje

Amen, udało mi się wejść w plik zmieniając jego właściciela.

W dniu 02.05.2008 , o godzinie 15:46 został dopisany post przez Oran

OIdzyskałem wszystkie pliki, no może poza hasłami i historią przeglądania w Operze. Przynajmniej dobrze, że większość haseł mam taką samą…

W dniu 02.05.2008 , o godzinie 15:47 został dopisany post przez Oran

OIdzyskałem wszystkie pliki, no może poza hasłami i historią przeglądania w Operze. Przynajmniej dobrze, że większość haseł mam taką samą…