Przywracanie systemu do momentu usunięcia pakietu językowego

Więc, mam już plan jak zrobić AERO! Tylko raz juz przywracałem do tego momentu i już nie ma tam opcji tej, jak przywrócic system do tego momentu? :?:

Nie rozumiem, ale tutaj znajdziesz opis Przywracania systemu: zmiana-systemu-preinstalowanego-czysty-windows-t500004.html

Adamie, chodzi o to ze juz przywróciłem raz do tego momentu i już nie ma tej opcji w przywracaniu systemu, jest jakaś mozliwosc czy cos?:slight_smile: Do momentu " usuwanie pakietu językowego? " bo chce naprawic aero, w winie 7 professional && :roll:

Powinien być punkt przywracania “cofnij poprzednie przywracanie systemu”.

Niestety niewidzę, takiej mozliwosci, mozna jasniej? Cóź, nie jestem jakimś ekspertem… Jest tylko gdy biorę punkt przywracania jest " Automatyczny punkt przywracania" nie ma wiecej, chyba ze trzeba gdzies pogrzebac?

Jeżeli ten automatyczny punkt jest z dnia kiedy stan systemu był taki jaki Ci odpowiada - skorzystaj z niego.

Niestety nie jest, czyli nie idzie nic zrobić?:x

Można przywrócić rejestr bo system automatycznie tworzy kopię co pewien czas.

(źródło cytatu https://groups.google.com/forum/?fromgr … KMjtT39Pk8, autor sacd)

(uwaga, wcześniej możesz utworzyć gdzieś na dysku kopię C:\Windows\System32\config - aktualnego, przed podmianą, np. utwórz sobie folder na pulpicie i tam przekopiuj)

Raczej nie zrobisz tego gdy system działa, musisz uruchomić komputer z płyty Windows, opcja Napraw i Wiersz polecenia. Zobacz przeglad-metod-naprawy-problemow-uruchamianiem-windows-t497796.html