Przywracanie systemu i raport kondycji-niepoprawne działanie


(Krzysztof C.) #1

Witam!

Problem polega na tym, że funkcja przywracania systemu jest włączona, mogę tworzyć takie punkty, ale nie są one widoczne w zakładce "Poprzednie wersje" po kliknięciu PPM na przykład na plikach w moich dokumentach. Co jakiś czas punkty przywracania są także całkowicie usuwane bez mojej wiedzy. Ciekawe jest to, że gdy system jest zainstalowany na VirtualBoxie problem ten nie występuje i wszystko działa normalnie. Komputer na pewno nie jest zainfekowany.

Innym problemem jest niemożność wygenerowania raportu kondycji systemu. Po jednej minucie zbierania informacji otrzymuję komunikat, że "nie można wyświetlić raportu, gdyż przekroczono limit czasu". Raport jednak jest tworzony, ponieważ można znaleźć jego składniki w folderze na dysku C. W tym przypadku ma także zastosowanie uwaga dotycząca systemu wirtualnego, tam problem nie występuje.

Czy macie jakieś pomysły, zobaczcie czy u Was nie występuje taki problem. Podejrzewam problemy (jakieś niezgodności) sprzętowe a nie programowe, zważywszy na niewystępowanie problemu w systemie wirtualnym.

Płyta główna: ASRock 4Core1600-DVI

Procesor: Intel® Pentium® Dual Core CPU E2200 @ 2.20GHz

Pamięć RAM: 2x1GB Dual Chanel GeIL DDR2-800 Ultra Series

Dysk: Seagate Barracuda 7200.10 ST3250310AS 250 GB

Nagrywarka: LG HL-DT-ST DVD-RAM GH22NS30

Nagrywarka: LG HL-DT-ST DVD-RAM GH20NS10

System: Windows 7 Ultimate