Przywracanie systemu nie działa

Witam!

Mam problem z przywracaniem systemu w Windowsie XP.

Wybieram dany punkt przywracania systemu,po czym system wykonuje wszystkie czynności, resetuje się i po uruchomieniu wyświetla się komunikat,że przywracanie systemu nie udane i żadne zmiany nie zostały zaprowadzone. Na pewno nie jest to wina błędnego punktu przywracania,ani błędów w Windowsie.Przypuszczam,że może być to wina jakiegoś programu.A Mianowicie Nortona Utilitesa,który posiada Nortona GHOSTA.Może Ghost blokuje tą czynność.Nie wiecie jak to zmienić??

noton ghost to nic nie namiesza bo on tworzy obrazy bardziej moze norton utilites namieszać w opcjach .

Ja z tym Utilitesem tylko strzelałem.Zupełnie nie wiem czego to może być wina. :frowning: Kiedyś specjalnie przeinstalowałem Windowsa i na początku działało,ale jak zainstalowałem kilka niezbędnych programów,to przestało nagle działać.Mogę mniej więcej wymienić jakie to programy były,ale już wszystkich nie pamiętam.Więc : Norton Utilites,Narton AV,Norton Internet Seciurity,Sterowniki do Karty graf,muz,płyty głównej,myszki,klawiatury itp. to raczej będzie któryś z wyżej wymienionych.

Możliwe, że wszystko jest w porządku. Czasami tak jest, że nie może przywrócić. Sam tak miałem kiedyś. Utwórz nowy punkt przywracania. :?

Też to mialem. wnerwilem sie i wylaczlylem wogole to przywracanie systemu jeszcze zaoszczedzilem troche miejesca na dysku

Jako altrnatywę proponuję lekturę artykułu:

Automatyczne odzyskiwanie systemu

Próbowałem tworzyć nowy i to nic nie daje.

Co do propozycji Fiesty,to bardziej zalerzy mi na tego typu przywracaniu systemu.