Przywracanie systemu nie działa

(Damian) #1

Witam!

Mam problem z przywracaniem systemu w Windowsie XP.

Wybieram dany punkt przywracania systemu,po czym system wykonuje wszystkie czynności, resetuje się i po uruchomieniu wyświetla się komunikat,że przywracanie systemu nie udane i żadne zmiany nie zostały zaprowadzone. Na pewno nie jest to wina błędnego punktu przywracania,ani błędów w Windowsie.Przypuszczam,że może być to wina jakiegoś programu.A Mianowicie Nortona Utilitesa,który posiada Nortona GHOSTA.Może Ghost blokuje tą czynność.Nie wiecie jak to zmienić??

(pysiu) #2

noton ghost to nic nie namiesza bo on tworzy obrazy bardziej moze norton utilites namieszać w opcjach .

(Damian) #3

Ja z tym Utilitesem tylko strzelałem.Zupełnie nie wiem czego to może być wina. :frowning: Kiedyś specjalnie przeinstalowałem Windowsa i na początku działało,ale jak zainstalowałem kilka niezbędnych programów,to przestało nagle działać.Mogę mniej więcej wymienić jakie to programy były,ale już wszystkich nie pamiętam.Więc : Norton Utilites,Narton AV,Norton Internet Seciurity,Sterowniki do Karty graf,muz,płyty głównej,myszki,klawiatury itp. to raczej będzie któryś z wyżej wymienionych.

(Trebron) #4

Możliwe, że wszystko jest w porządku. Czasami tak jest, że nie może przywrócić. Sam tak miałem kiedyś. Utwórz nowy punkt przywracania. :?

(Fortun15) #5

Też to mialem. wnerwilem sie i wylaczlylem wogole to przywracanie systemu jeszcze zaoszczedzilem troche miejesca na dysku

(fiesta) #6

Jako altrnatywę proponuję lekturę artykułu:

Automatyczne odzyskiwanie systemu

(Damian) #7

Próbowałem tworzyć nowy i to nic nie daje.

Co do propozycji Fiesty,to bardziej zalerzy mi na tego typu przywracaniu systemu.