Przywracanie systemu

(Icet0) #1

kombinowałem z ustawieniami grafiki ATI i teraz nie włącza mi się monitor jak uruchamiam VISTA.teraz pracuje w trybie awaryjnym :confused:

jak włączyć przywracanie systemu oile jest coś takiego w VISTA??

(Pixxel Man) #2

Może to ci pomoże.

(Miwidlak) #3

Coś takiego w Viście jest!

Panel Sterowania -> System i konserwacja -> Centrum kopii zapasowych i przywracania -> Użyj funkcji przywracania systemu.

Pozdrawiam

PS czy Twoja Vista pozbawiona jest systemu wyszukiwania? Menu Start - wpisz w pasku wyszukiwania Przywracanie systemu i jak na dłoni jest

(Icet0) #4

dzięki pixel_man pomogło! !!

nie mam polskiego VISTA

(Piotr P.) #5

Lub PPM na Moj komputer/ wlasciwosci/ Ochrona systemu

(Miwidlak) #6

Z innej beczki - jak długo trzymane są punkty przywracania systemu i gdzie ewentualnie mozna to zmienić.

PS Vistę na kompie mam 5 tygodni a Punkty przywracania tylko z ostatnich kilku dni

(Piotr P.) #7

Do przechowywania punktów przywracania potrzeba co najmniej 300 megabajtów (MB) wolnego miejsca na każdym dysku twardym, na którym włączono funkcję Przywracanie systemu. Funkcja Przywracanie systemu może zająć do 15% miejsca na każdym dysku. W miarę zapełniania miejsca punktami przywracania funkcja Przywracanie systemu usuwa najstarsze z nich, aby zwolnić miejsce na nowe.

Działanie funkcji Przywracanie systemu jest niemożliwe na dyskach o pojemności mniejszej niż 1 gigabajt (GB).

Poprzednie wersje to albo kopie zapasowe — kopie plików i folderów utworzone za pomocą kreatora Kopia zapasowa plików, albo kopie w tle — kopie plików i folderów automatycznie zapisywane przez system Windows jako część punktu przywracania. Kopie w tle mogą być kopiami plików na tym komputerze lub plików udostępnianych przez komputer w sieci. Poprzednich wersji plików można używać do przywracania plików, które zostały przypadkowo zmienione lub usunięte, albo zostały uszkodzone. W zależności od typu pliku lub folderu można otwierać poprzednią wersję, zapisywać ją w innej lokalizacji lub przywracać.

Kopie w tle są automatycznie zapisywane jako część punktu przywracania narzędzia Właściwości systemu. Jeśli włączona jest funkcja Ochrona systemu, system Windows automatycznie tworzy kopie w tle plików, które zostały zmienione od momentu utworzenia ostatniego punktu przywracania, tzn. na ogół raz dziennie. Jeśli dysk twardy jest podzielony na partycje lub w komputerze jest więcej niż jeden dysk twardy, funkcję Ochrona systemu należy włączyć na innych partycjach lub dyskach twardych.