Przywracanie systemu

kombinowałem z ustawieniami grafiki ATI i teraz nie włącza mi się monitor jak uruchamiam VISTA.teraz pracuje w trybie awaryjnym :confused:

jak włączyć przywracanie systemu oile jest coś takiego w VISTA??

Może to ci pomoże.

Coś takiego w Viście jest!

Panel Sterowania -> System i konserwacja -> Centrum kopii zapasowych i przywracania -> Użyj funkcji przywracania systemu.

Pozdrawiam

PS czy Twoja Vista pozbawiona jest systemu wyszukiwania? Menu Start - wpisz w pasku wyszukiwania Przywracanie systemu i jak na dłoni jest

dzięki pixel_man pomogło! !!

nie mam polskiego VISTA

Lub PPM na Moj komputer/ wlasciwosci/ Ochrona systemu

Z innej beczki - jak długo trzymane są punkty przywracania systemu i gdzie ewentualnie mozna to zmienić.

PS Vistę na kompie mam 5 tygodni a Punkty przywracania tylko z ostatnich kilku dni

Do przechowywania punktów przywracania potrzeba co najmniej 300 megabajtów (MB) wolnego miejsca na każdym dysku twardym, na którym włączono funkcję Przywracanie systemu. Funkcja Przywracanie systemu może zająć do 15% miejsca na każdym dysku. W miarę zapełniania miejsca punktami przywracania funkcja Przywracanie systemu usuwa najstarsze z nich, aby zwolnić miejsce na nowe.

Działanie funkcji Przywracanie systemu jest niemożliwe na dyskach o pojemności mniejszej niż 1 gigabajt (GB).

Poprzednie wersje to albo kopie zapasowe — kopie plików i folderów utworzone za pomocą kreatora Kopia zapasowa plików, albo kopie w tle — kopie plików i folderów automatycznie zapisywane przez system Windows jako część punktu przywracania. Kopie w tle mogą być kopiami plików na tym komputerze lub plików udostępnianych przez komputer w sieci. Poprzednich wersji plików można używać do przywracania plików, które zostały przypadkowo zmienione lub usunięte, albo zostały uszkodzone. W zależności od typu pliku lub folderu można otwierać poprzednią wersję, zapisywać ją w innej lokalizacji lub przywracać.

Kopie w tle są automatycznie zapisywane jako część punktu przywracania narzędzia Właściwości systemu. Jeśli włączona jest funkcja Ochrona systemu, system Windows automatycznie tworzy kopie w tle plików, które zostały zmienione od momentu utworzenia ostatniego punktu przywracania, tzn. na ogół raz dziennie. Jeśli dysk twardy jest podzielony na partycje lub w komputerze jest więcej niż jeden dysk twardy, funkcję Ochrona systemu należy włączyć na innych partycjach lub dyskach twardych.