Przywracanie systemu :(


(Kiepas) #1

Gdzie znajduje się przywracanie systemu w katalogu windows (jaka nazwa) usunąłem skrót przez przypadek i nie moge go teraz znaleźć.


(system) #2

%SystemRoot%\System32\restore\rstrui.exe

przywracanie.jpg


(system) #3

nie jesto czasem tu: panel sterowania --> system --> Zawansowane :?:


(system) #4

NIE JEST.


(system) #5

Sorki Pawek, ale to nie było zaprzeczenie twoich słów :D. Tak ułożyłem poprstu post :?

P.S Zobacz na czas pisania postu - nie mogłem przecież wiedzieć już wtedy co napisałeś - poprostu tak skonstruowałem post w odpowiedzi na problem mc_kiepas'a


(system) #6

Ależ ja nie mam żadnych pretensji :!: Po prostu odpowiedziałem na Twoje pytanie :stuck_out_tongue: I tyle... :slight_smile:

BTW... 'Wyczepisty' podpisik :stuck_out_tongue: :mrgreen:


(Kiepas) #7

dzięki pawek! !!


(system) #8

Proszę bardzo. Miło było pomóc. Polecam się na przyszłość :slight_smile:

BTW... mc_kiepas - popraw adres www w swoim profilu. Ma spostrzegawczość powszechnie znana zauważyła tam brak litery 'c' :stuck_out_tongue: :mrgreen:


(Kiepas) #9

juz poprawiłem :smiley:


(Krzysiek21) #10

Hehe mam lamerskie pytanko,ale jak zrobić kopię systemu??? gdyby mi czasem padł,to przydąło by sie przywrócic,z dnia poprzedniego...:smiley:


(system) #11

A tego nie wiem - ja po prostu nie przewiduję takiej możliwości :mrgreen: Co jest przyczynkiem do tego, że ja mam przywracanie systemu wyłączone 8)

PS. Zawsze można zrobić sobie obraz dysku, np. Norton Ghostem, czy innymi darmowymi, choć niekoniecznie skutecznymi (:!:slight_smile: narzędziami i w razie problemów w ciągu 15-20 minut postawić wszystko od początku.


(system) #12

Wejdz w start/programy/akcesoria/narzedzia systemowe/przywracanie systemu(uruchom) i naciśnij "utwórz punkt przywracania systemu" :smiley: No i masz zapisany (hmm...teoretycznie ale w praktyce cieżko to wychodzi)system.Jeżeli przywracasz system trzy razy do tego samego miejsca to ogólnie wszystko Ci sie jeb....:]

P.S.Przywróć ten skrót na swoje miejsce...tam gdzie napisałem :]