Przywracanie systemu :(

Gdzie znajduje się przywracanie systemu w katalogu windows (jaka nazwa) usunąłem skrót przez przypadek i nie moge go teraz znaleźć.

%SystemRoot%\System32\restore\rstrui.exe

przywracanie.jpg

nie jesto czasem tu: panel sterowania --> system --> Zawansowane :?:

NIE JEST.

Sorki Pawek, ale to nie było zaprzeczenie twoich słów :D. Tak ułożyłem poprstu post :?

P.S Zobacz na czas pisania postu - nie mogłem przecież wiedzieć już wtedy co napisałeś - poprostu tak skonstruowałem post w odpowiedzi na problem mc_kiepas’a

Ależ ja nie mam żadnych pretensji :!: Po prostu odpowiedziałem na Twoje pytanie :stuck_out_tongue: I tyle… :slight_smile:

BTW… ‘Wyczepisty’ podpisik :stuck_out_tongue: :mrgreen:

dzięki pawek! !!

Proszę bardzo. Miło było pomóc. Polecam się na przyszłość :slight_smile:

BTW… mc_kiepas - popraw adres www w swoim profilu. Ma spostrzegawczość powszechnie znana zauważyła tam brak litery ‘c’ :stuck_out_tongue: :mrgreen:

juz poprawiłem :smiley:

Hehe mam lamerskie pytanko,ale jak zrobić kopię systemu??? gdyby mi czasem padł,to przydąło by sie przywrócic,z dnia poprzedniego…:smiley:

A tego nie wiem - ja po prostu nie przewiduję takiej możliwości :mrgreen: Co jest przyczynkiem do tego, że ja mam przywracanie systemu wyłączone 8)

PS. Zawsze można zrobić sobie obraz dysku, np. Norton Ghostem, czy innymi darmowymi, choć niekoniecznie skutecznymi (:!:slight_smile: narzędziami i w razie problemów w ciągu 15-20 minut postawić wszystko od początku.

Wejdz w start/programy/akcesoria/narzedzia systemowe/przywracanie systemu(uruchom) i naciśnij “utwórz punkt przywracania systemu” :smiley: No i masz zapisany (hmm…teoretycznie ale w praktyce cieżko to wychodzi)system.Jeżeli przywracasz system trzy razy do tego samego miejsca to ogólnie wszystko Ci sie jeb…:]

P.S.Przywróć ten skrót na swoje miejsce…tam gdzie napisałem :]