Przywracanie systemu

Za 2 dni będę na moim kompie wykonywał niebezpieczną robotę i boję się o utrate danych.I teraz mam do Was pytanie jak ustawić w windowsie xp profesjonalu abym za dwa dni mógł powrócić do tego miejsca co teraz w nim jestem.

Utworz punkt przywracania systemu:)

Zalerzy co masz zamiar zrobić,ale możesz skorzystać z : menu start start>akcesoria>narzędzia systemowe>Przywracanie systemu. Tam tworzysz punkt przywracania systemu i w razie czego go przywracasz.

Dzięki Damian chodziło mi o punkt przywracania systemu tylko nie umiałem go zrobić.Teraz dizęki twojej radzie umiem.Jescze raz dzięki.

Ale Rafi zdajesz sobie sprawę, że czasami przywracanie systemu nie działa lub nie przywraca wszystkich plików i ogólnie konczy się to formatem? :wink: Ja osobiście polecam nortona GoBack (nie masz go?No cóż,trzeba się zaopatrzyć :smiley: :smiley: )

Nie ma za co Rafi.

Pozdrawiam!

Nie strasz mnie :wink:

Nikt cie nie straszy!! przekonamy sie za kilka dni! :smiley:

3 razy już taki przypadek miałem.

Hehe…Rafi nic nie bój, z mojej strony to był żart( no tak mi się przynajmniej wydaje :slight_smile: )korzystam czasami z cofania i faktycznie nie zawsze cofa wszystkie pliki co może bardzo namieszac w kompie.Zdarzało się to i umnie ale ogólnie jeżeli znasz dobrze swojego kompa,rejest,programy,autostart itd… to myślę, że sobie poradzisz przy problemach( musisz wiedzieć co przywracać,kasować itd…).Mimo wszystko to, że ja formata nie robiłem nie znaczy, że nie ma ludzi, którzy tego nie czynili bo niestety takich jest tez sporo, dlatego proponuję Ci poszukac po znajomych nortona GoBack - jest po prostu najlepszy.