Przywracanie utraconych danych z dysku

Wczorajsza urodzinowa impreza skonczyla sie tym, ze moj komputer zostal w jakis magiczny sposob przywrocony do postaci fabrycznej (sony vaio, wiec jak mniemam za pomoca tego fajnego przycisku), a co za tym idzie stracilem dane, bo caly dysk sie sformatowal. czy jest jakas szansa, zeby odzyskac te dane? chociaz jakas czesc? nie mowie juz o filmach czy muzyce, bo tego mam kopie, ale zdjecia/dokumenty, czyli pliki nie zajmujace tak duzo miejsca.

z gory dzieki za pomoc, stracilem bardzo duzo waznych rzeczy, wiec strasznie mi na tym zalezy. z gory dziekuje za pomoc!

Podobne tematy

odzyskiwanie-danych-t455766.html

odzyskiwanie-danych-duzego-dysku-zewnetrznego-formacie-t452307.html

odzyskiwanie-danych-dysku-t443034.html

odzyskiwanie-danych-t435027.html

odzyskiwanie-skasowanych-danych-laptopa-t447342.html

program-odzyskiwania-danych-dzialajacy-pod-win7-t394676.html

program-odzyskiwania-danych-t396572.html

Zbiorczy temat odzyskiwanie-usunietych-danych-plikow-t78136.html

W postach przewijają się nazwy programów do odzyskiwania danych, a tutaj http://www.dobreprogramy.pl/Odzyskiwani … ws,86.html wszystkie w tej kategorii. Szansa na odzyskanie plików jest tym mniejsza, że narzędzie do odzyskania Windows mogło nadpisać właśnie twoje ważne dane i w tym momencie szansa na odzyskanie plików typowymi programami nawet płatnymi jest zerowa. Jednak te, które nie zostały nadpisane zostaną na pewno przywrócone którymś z programów.

Jeszcze mogę ci poradzić, abyś nie korzystał z tego komputera, ponieważ każdy program, który włączasz zapisuje dane na dysku i tym samym pogarszasz sobie sytuacje. Sam program do odzyskiwania zainstaluj najlepiej na dysku zewn./pendrive lub na partycji, z której nie będziesz odzyskiwał danych.