Przywrócenie menu Zakładki w Firefoksie

Witam,

z góry muszę przeprosić jeżeli już takie pytanie padło, ale słowa kluczowe, które wpisywałem dawały tak dużą ilość wyników, że nie dało się przez to przebrnąć, a i Google nie pomogło.

Problem wygląda tak, że (nazwijmy to “przez przypadek”) kliknąłem w Firefoksie, na pasku opcji, w menu Zakładki na opcję w stylu “ukryj menu Zakładki” czy jakoś tak i stało się dokładnie to co było napisane :? tzn. wywaliło mi menu Zakładki, wygląda to teraz tak:

schowek1b.jpg

i nie wiem jak przywrócić do poprzedniego stanu.

Firefox 3.0.9, z dodatkiem Delicious (może ma on na to jakiś wpływ, nie mam pojęcia)

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam :slight_smile:

najlepiej wywal profile z firefoxa, są w folderze %userprofile%\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\

wcześniej proponuje zrobić kopie pliku bookmarks.html w którym przechowywane są zakładki, ew. całego folderu “bookmarkbackups”

później będziesz miał możliwość przywrócenia ich z owego pliku :slight_smile:

dreif , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

A jakiś inny sposób, żebym nie musiał robić backupu zasadniczo wszystkiego, bo to nie same zakładki ale i hasła oraz wtyczki.

Dodane 27.04.2009 (Pn) 11:18

Już naprawiłem, pomogło odinstalowanie wtyczki Delicious, to była jakaś jej funkcja. Teraz wszystko jest tak jak być powinno. Do zamknięcia.

Rozwiazanie problemu :

  1. Narzedzia -> Dodatki

  2. Wybieramy Delicious -> Opcje -> Advanced-> i ozdnaczamy “Hide the standard Firefox bookmarks Menu”

  3. wciskamy OK .

i to tyle. Wiec przeinstalowywanie calosci to troche rozwiazanie na wyrost :stuck_out_tongue: