PS 3 lepiej na Sony czy innym TV?

Moje pytanie dotyczy PlayStation 3. Czy będzie różnica w grach jeżeli kupie do PS 3 TV Sony czy inny? Niby na stronie sony jest napisane że jakaś tam technologia :stuck_out_tongue: ale czy będzie rzeczywiście lepsza jakość?

będzie jeszcze lepsza jak obok pilota tv sony położysz telefon sony :stuck_out_tongue:

jeżeli kupisz jakieś LCD 37’cala Sony, zamiast XXX kineskopowego to na pewno zauważysz różnice…

no chyba że ci o co innego chodzi…

Wybacz, stary, ale wysokiej klasy “gówna kineskopowe” są w dalszym ciągu lepsze, od wysokiej klasy LCD

jeżeli się nie ma dostępu do stacji nadających w jakości HD, to się zgadzam…

jednak pod PS3, lepsze będzię LCD…

Hmm… Chodzi mi o to czy jeżeli kupie 40 calowy telewizor sony to będzie lepsza jakość niż np. w 40 calowym Samsungu. I czy będzie jakaś kompatybilność.

Nie ma różnicy

nie będzie różnicy w jakości obrazu,

Nie ma, ale przy takich samych albo podobnych parametrach, na parametry telewizora nie składa się tylko długośc jego przekątnej [liczba cali] ale także rozdzielczość (HD Ready - 1280x720, Full HD - 1920x1080 i pośrednie), jasność, kontrast, technologia wykonania matrycy, czas reakcji matrycy, częstotliwość odświeżania, kąt widzenia, wszelkiego rodzaju sprzętowe usprawnienia obrazu [redukcja szumu, dopełnianie barw] oraz wiele wiele innych. W telewizorach [przy porównaniu], gdzie pierwsze trzy pozycje, które wymieniłem mają różne wartości, będzie gołym okiem widoczna różnica w generowanym obrazie.

and512 ,

Oczywiście, że tak masz racje.

Ja odpowiedziałem na pytanie, bo tutaj autorowi chodzi o jakby lepsza kompatybilność Sony=Sony , czegoś takiego nie ma, iż byłoby to bez sensu i trochę słabe marketingowo dla sony.