PS CS3 - problem z instalacją ;(

Jak kliknę na Setup pokazuje mi się to:

18789372zj1.jpg

w320.png

A potem nic się nie dzieje. Jak kliknę na WinBootSrapper to mam to:

13475512af4.jpg

w320.png

Jak mam to zainstalować??? Miałam już kiedyś, ale wersja 30-dniowa się skończyło i usunęłam. W kompie tego zainstalowanego nie mam, ale mimo wszystko pokazuje mi to w panelu sterowania–dodaj lub usuń programy, a co gorsza nie ma to żadnej wielkości, jak naciskam usuń to się nic nie dzieje. Kto wie jak to zainstalować??? Proszę o pomoc!!!

Użyj najpierw tego -> KLIK

Potem to -> KLIK

A następnie spróbuj zainstalować ponownie.

Pozdrawiam

Hmm, dzięki, spróbuję, ale… Z angielskiego leżę, jak tego w wogóle używać??? Co w tym zrobić??? Nie jestem aż tak dobra w komputerach… :frowning:

Pierwszy program to RevoUninstaller - ze stronki, którą Ci podałem możesz ściągnąć wersję portable - nie wymaga instalacji i w opcjach możesz wybrać język polski.

Dalej postępujesz z nim niemal identycznie jak z apletem Dodaj/Usuń Programy z Windows, z tą różnicą, że RevoUninstaller usunie “śmieci” po programie.

Drugi progs to CCleaner - zainstaluj go, jest w polskiej wersji językowej. Z lewej strony okna programu wybierasz opcję “Rejestr”, potem “Skanuj by znaleźć problemy” i jak program zakończy skanowanie “Napraw zaznaczone problemy”. Jeżeli zapyta o kopię zapasową rejestru, możesz odpowiedzieć “Nie” i potwierdzić.

To by było na tyle. W razie dalszych problemów pisz na forum.

Pozdrawiam

No więc tak. Zrobiłam co mi poradzono. Już odinstalowywałam parę razy tym programem, ale jak popatrzyłam tutaj, to to wciąż jest! !!

tacholerawcitamjestwrrrvs9.jpg

w640.png

Tutaj również. Przez chwilę nie było, jeszcze raz uruchomiłam program i znowu jest! !!

Screen:

tacholerawcitamjestwrrrit1.jpg

w640.png

A problem występuje nadal. Ta poprzednia wersja wciąż tam jest, mimo iż mi pokazywało, że wszystko zostało usunięte :frowning: Czu jedynym sposobem jest oddanie komputera do jakiegoś serwisu na czyszczenie??? :frowning: (jak by co to i tak nie mam w nim nic szczególnego więc czyszczenie by mi nie przeszkadzało, tyle że kosztuje :frowning: )

dopisek: Jak go usunę on na chwilę znika i potem znowu się pojawia!

Wykasuj ręcznie z katalogu C:/Program Files/ oraz C:/Użytkownicy/[Twoja Nazwa Użytkownika/Dane Aplikacji/ wszystko co zostało po Adobe Photoshop i jeszcze raz wyczyść rejestr CCleaner’em. Myślę, że to powinno rozwiązać Twój problem.

A więc tak (wolę dawać od razu ze screenem żeby lepiej było wiadomo o co chodzi). Mam folder Adobe:

aaaaabn5.jpg

w640.png

A w nim jakieś takie cuś co nie wiem co to, jakiś folder Acrobat 6.0:

aafg3.jpg

w623.png

Jak chcę usunąć to mi się pojawia taki błąd co nie wiem co z nim zrobić: #-o

dziadostwoay8.jpg

w640.png

Patrzyłam w Menedżer Zadań ale nic takiego o tej nazwie tam nie ma… Otworzyłam ten Acrobat, usunęłam foldery które w nim były, został tylko jeden o nazwie Reader który nie nie chce usunąć.

Nie usuwaj całych katalogów Adobe, tylko ewentualnie jeżeli wewnątrz jest katalog “Photohop CS3” czy “Photoshop”, to wtedy usuwasz tylko ten katalog.

Napisz jakim sposobem odinstalowałaś poprzednią instalację Photoshopa?

aha, nie wiedziałam, że tylko. Ale i tak nie było tam nic mi potrzebnego, więc mniejsza o to :roll:

Poprzednią wersję Photoshopa próbowałam odinstalować właśnie w >>dodaj lub usuń programy<< ale coś mi świta, że chyba i tak nie weszło… hmm… to było kilka miesięcy temu… To znaczy chyba jeszcze we wrześniu… hmm… A potem próbowałam tak jak mi powiedziałeś/aś czyli ręcznie. A teraz tak mi coś pozostawało… Nie wiem co się z tym porobiło… Na początku, jak pojawił mi się ten błąd, to ściągałam Photoshopa z kilku stron (instalki, torrenty) ale z każdej strony jest ten sam błąd. Przedtem program działał bez zarzutu. Myślicie, że jakbym ściągnęła PS CS2 to by działało, jak by z tym fantem CS3 nic się nie dało zrobić??? Problem polega na tym, że to się nie chce usunąć…

Dmuchawiec , Proszę o kontakt na PW.