PS2 opłacalność

Mam pytanie czy opłaca się jeszcze kupować ps2 czy raczej nie. Jeśli tak to jak długo będą wychodzić nowe gry?

Moim zdaniem nie. Choćby dlatego że gry są dość drogie.

Zależy czy chcesz grać w gry z zawasowaną grafą czy wystarczy ci dobra grywalność.Zależy też za ile chcesz ps2 kupić(używka czy nówka)

Obecnie na ps2 jest multum gier które są bardzo dobre i do tego obecnie nie są tak drogie choćby na allegro mało używane gierki w dobrych cenach można wyhaczyć.

Jeśli nie graleś w takie hiciory jak Tekken 5,Gran Turismo 4,Metal Gear Solid 3,Soul Calibur 3,Burnout 4,God Of War II itp. to polecam :smiley:

Jeśli tak to jaki model jest obecnie najlepszy?

Jeśli nie kombinujesz z jakimiś chipami,przeróbkami to myśle że np. PSTwo Model 77004 powinien być dobry.

najlepszy jest pink :wink: ma najtrwalszy laser itd.

ale jest droga i niezbyt dostępna…

77004 jest chyba najlepsza bo te grube mają słabe lasery… 77004 kosztuje ok 500zł

A jak z tymi grami jest nadzieja że wyjdzie fifa 2009 na ps2?? I oczywiście jeszcze inne gry…

gier na ps2 raczej się już nie robi…

imo lepiej dozbierać kasy lub poczekać aż stanieje i kupić PS3… na nim odpalisz gry z PSX i PS2… i oczywiście gry na PS3 :wink:

Jeżeli chodzi o PlayStation 2 to wersja Slim. Nie przesadzajmy-gry na PS2 są obecnie najtańsze ze wszstkich gier przeznaczonych na inne konsole. Myślę, że będą wychodziły gdzieś jeszcze przez rok. Mimo to polecałbym Ci kupno konsoli Xbox 360. Teraz nowa kosztuje w granicach 1300zł. Jedynym minusem jest płacenie za Xbox Live Gold (około 120zł rocznie). Umożliwia to grę przez sieć.

Pozdrawiam

Mimo iż Ps2 jest już teraz tanie to czy będą jeszcze spadki ceny??

xbox360 arcade kosztuje ok. 900zł… a przerobiona premium (używana) kosztuje podobnie 900zł…

granie przez sieć jest dobre w PS3 bo tam jest za free…

ceny PS3 zaczynają się od 1500zł a xboxa 360 od 900zł… PS2 kosztuje 500zł

jeśli chcesz coś przyszłościowego to weź PS3

jeśli nie zależy ci na necie w konsoli to weź xbox360

jeśli krucho z kasą to PS2 :wink:

PS. cena ps2 raczej nie spadnie… jak przestaną robić gry i PS2 odejdzie w zapomnienie to pewnie będzie kosztować ok. 200zł (jak w przypadku PSX teraz kosztuje 100zł…)

Są sposoby, aby to obejść za darmo 8)

czy opłaca się kupować ps2 lub xboxa ? na allegro można kupić masę gier w niskiej cenie a i ceny sprzętu nie są wygórowane !!poza tym na te konsole jak już wcześniej wspomniano jest masa świetnych tytułów

zauważyłem że xbox zwykły (bez 360) kosztuje od 250zł (przerobiony)… i na niego też jest sporo gierek… i gry na niego są bardzo tanie (średnio 30zł)

za 170zł mamy nintendo gamecube… są tanie gry lecz nie ma ich tak dużo jak na inne konsole…

a jeśli chcesz konsole przyszłościową na którą teraz się robi gry weź Wii… kosztuje od 1000zł tylko gry jak narazie są drogie…

Ja osobiście bym kupił Gamecuba pod 2 gry Resident Evil remake i zero :slight_smile:

Moim zdaniem jeżeli nie grałeś w żadne gry na PS 2 to jak najbardziej się opłaca . ta konsola posiada tyle świetnych gier jak

Metal gear solid 3 , Kingtom hearts , seria tekken , Resident Evil 4 , GTA san andreas itd no i jeszcze dochodzi możliwość odpalenia gier z PS 1 że przez najbliższe 3 lata nie zaliczyłbyś wszystkich. i gry wcale nie są takie drogie nówki kosztują od 60 zł w normalnych sklepach.

No nie nie wiem czy odpali gry z psxa i ps2 bowiem ps3 ma kompatybilność wstęczną tylko w modelach 60gb i 80gb(USA) a obecna wersja 40gb tego nie posiada. Wersji 60gb jak wiadomo już nie produkują chyba że są to jakieś starsze zapasy magazynowe (czasami cena trochę większa niż normalnie) albo jakaś używka.

Czyli jednak opłaca się kupować a jak coś to można spokojnie kupować w mediamarkcie czy saturnie??

A niby dlaczego nie ? Sklep jak sklep :wink:

Ja tam jestem za PS2. Gry w miarę tanie i duża gama tytułów. Kupuje sobie właśnie PS2.

No nie wiem czy Ps2 slim jest lepsze od grubego Ps2. Mam Ps2 slim i fakt wysłużyła się mia bo chodziła piękne 4 lata mojego życia i już coś zaczyna szwankować nie wiem co muślałem że laser ale jest OK coś dyrczy jak wsadzę płytę (ale jak tylko wszadzę gre lub włącze konsole). A taki jeden znajomy ma Ps2 grube chodzi mu około 9 lat i nic mu się nie dzieje. A jeszcze jedno Ps2 slim jest cholernie czułe na rysy(na płytach) a Ps2 grube łyka jak podadnie. Ale ja bym już kupił na twoim miejscu Xboxa 360 (np.ja niedawno kupiłem xboxa360 :smiley: musiałem się przesiąść na nową generacje)