PS2 SLIM ma gorszy laser od dużej?

To prawda że PS2 slim ma zły laser i się psuje po 3 miesiącach grania? Słyszałem że tak i lepiej kupić dużą konsole.Odpisz ktoś czy to prawda

totalna bzdura i nieprawda

mam slim od 2 lat wykorzystywany na maksa i jest w porządku.

do tego… slim jest mniejszy :smiley: i nie grzeje sie tak jak poprzedni kaloryfer

Ok dzięki za pomoc ;]

Ja mam slim i nie chce czytać zwykłych płytek DVD. Tylko Verbatimy i TDK. Inne typu Copy Me cze tym podobne traktuje tak jak by ich nie było. A na PS2 (grubej) normalnie śmigały.

ja mam 1rok i chodzi elegancko!!

To już twój indywidualny problem

może przeczyść soczewkę lasera i zaktualizuj firmware w konsoli?

ja używam najtańszych jakie mogą być płyt dvd, kupowane na szpuli i ani napędy komputera [DVD-rom i nagrywarka DVD - obydwa z aktualnym firemware], ani ps-2 się nie krztuszą. Co innego, że mam problemy z padem ale to wina tylko i wyłącznie pada a nie złącza w konsoli.

Bo płyty marki np Copy Me to najgorszy szrot jaki może być… ja polecam płyty Platinum dvd+r są w miarę tanie ok 80groszy przy kupnie np 50sztuk a jakościowo są porównywalne z verbatimami itp…

http://www.allegro.pl/item345309030_pla … dplus.html

W dniu 21.04.2008 , o godzinie 11:41 został dopisany post przez neo10

Podejrzewam że chodzi tu o stare przeróbki konsol… nie wiem dokładnie o co tam chodziło ale tamte przeróbki właśnie często psuły laser… obecne chipy itp… chyba już wyeliminowały ten problem… choć osobiście stara duża ps2 uważam jest o niebo ładniejsza niż to małe badziewie :stuck_out_tongue:

DUZA LADNIEJSZA he napewno! !!