PS3 40GB czy 80GB?

Mam zamiar kupić PS3. Przeczytałem dziś, że za miesiąc na rynku europejskim pojawi się PS3 z 80GB. O co chodzi z tymi pamięciami czy to jest tylko bajer czy są jakieś inne możliwości? Prosze o porade.

Takie możliwości że masz więcej Gb.

To lepiej poczekać czy kupować ten 40GB??

to zależy czy potrzebujesz tych 80 gb na muzykę filmy gry itp

Najlepiej xboxa :]

Ale czy te 40GB spokojnie wystarczą na zapisy stanów gier? bo to przecież i tak można usunąć, a muzyke i te inne rzeczy mam zapisane na komputerze.

wystarczy i to spokojne w starych karta 8mb wystarczyła a 40gb miało by nie starczyć … nie ma szans

Dokładnie.

oświećcie mnie w czym xkloc jest lepszy od chlebaka (ps3) ?

Tańszy, lepszy pad, bardziej rozbudowany Xbox live, lepsza grafika (nie ja to oceniam jak co)

Oświeć mnie w czym jest lepsze Play Station 3 ?

grafa w ps3 jest lepsza full hd , pad od ps2 jest bardzo dobry , a co do sieci (darmowej) do daj sony czas bo to dla nich nowość

W dniu 18.07.2008 , o godzinie 22:42 został dopisany post przez the.witcher

a cena ps3 spada i jest niższa od xkloca na początku kiedy wyszedł

Przestańcie gadać o klockach i chlebakach . Raczej się niczym nie różni

Sprzed 3 dni :

Moim zdaniem powinienes poczekać, i kupić 80Gb. Bo to w sumie nie opłacalne kupować 40gb skoro za mieche będzie 80gb i to raktycznie w tej samej cenie.

Gdy wyjdzie wersja 80gb na europejski rynek, cena ps3 40gb poleci w dół… sam mam 60gb ponieważ gry z psx i ps2 działają, ale jak wiecie 60gb już nie ma.

Wybór należy do Ciebie…

Pozdrawiam.

Mam jeszce jedno pytanie. Czy jak kupie tera PS3 to mi jak jakaś gra za pół roku wyjdzie oczywiście bedzie mi chodziła??? Co to jest ten PSX?

i czy jak podłącze PS3 do telewizoru nie HD tylko zwykłego taki 25 cali to normalnie bedzie mi wszystko chodziło?

Normalnie będzie chodzić.

A czy pad z PS2 będzie kompatybilny z PS3?

Nie… w PS3 masz bez przewodowe…

PSX:

psx.jpg

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sony_PlayStation

Lepiej poczytaj o PS3 na ps3info.pl i ps3site.pl i odwiedź też forum ps3forum.pl.Jak nie poczytasz to nawet nie będziesz wiedział jak włączyć ps3 ;]

Pozdrawiam.

AD1.tak wszystkie gry przez następne xx lat będą działać . AD2.tak będzie działać z ‘‘zwykłym’’ ty ale bez rewelacji w grafice.