PS3 vs router

Witam niedawno dokupiłem do PS3 router firmy ASUS (WL-530gV2) i po zainstalowaniu i ‘‘szybkiej instalacji’’ internet na komputerze działa niestety PS3 wydaje się że widzi ale przy teście na połaczenie przy pierwszej opcji czyli (obtain IP adress) cos nawala i wszystko kończy się niepowodzeniem. Co może być przyczyną? Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

PS. Posiadam jeszcze router D-Link (DIR-300) niby z nim jest lepiej ale po jakimś czasie trace połączenie w komputerze i PS3 i musze znowu z płyty szybką instalke robić aby wszystko z powrotem działał więc troche to męczące :smiley:

Miałem ten sam problem… pomogło odłączenie i ponowne podłączenie routera z kabla (podczas pracy PS3). PS3 idealnie przeszło test połączenia :smiley: I jak będziesz ustawiał Wireless Connection to wszystko dajesz na automatic

Niestety nic to nie dało ale dzięki za jakąś wskazówke próbowałem też połączyć kablem ale to samo nie wiem już co robić jakies fatum mnie przesladuje :smiley:

znalazłeś rozwiazanie problemu z ruterem mam ten sam problem

Niestety nadal nic … ale się nie poddaje :smiley: kombinuje i kombinuje mam nadzieje że nic nie zepsuje :lol: