PS3 vs XBoX360

Mam zamiar zakupic jedną z konsol i niewiem co jest mianowicie leprze .Zależy mi na cenie jak i na jakosci .Dlatego tez proszę was o pomoc :?

Był już taki temat:

viewtopic.php?f=11&t=163578&hilit=ps3+xbox

Nie wiem jak teraz ale jeszcze rok temu wiele konsol Xbox’a miało wady z procesorem graficznym. po pół roku lądowały w serwisach bo przepalały się tam jakieś elementy które były bardzo niskiej jakości (made in china?).

Zresztą było o tym głośno w różnych serwisach internetowych że Microsoft robi tandetę.

Jeśli chodzi o grafikę to trzeba przyznać że jest bardzo dobra ale PS3 (którego nie znam za bardzo) na pewno nie jest gorsza. Wielkim plusem PS3 jest napęd BlueRay.

Powinieneś też prześledzić rynek gier. Są gry których nie ma na XboX’a a są na PS3 i odwrotnie.

polecam też małe porównanie w formie artykułu :

http://[CIACH]

viewtopic.php?f=6&t=214579&p=1423765&hilit=xbox360+vs+ps3#p1423765

jeszcze tutaj masz stary temat

Jedna i druga konsola ma plusy i minusy. Jest tyle samo zwolenników PS3 co i Xbox360, tak więc sam musisz się zdecydować.

Sam stanąłem przed takim dylematem rok temu i postawiłem na X360, a to ze względu na znacznie większy wybór gier, zresztą z tego co obserwuję teraz, ten trend utrzymuje się nadal.

to akurat już jest taka moda/maniera narzekać na wszystko co jest firmowane przez MS.

Wydaje mi się ze na Xbox 360 jest wiecej gier. Na PS3 niema żbyt wielkiego wyboru. Przez całe życie grałem na konsolach sony ale gdybym teraz miał wybierać ps3 a xbox360 to wziął bym Xboxa. Tak dla odmiany no i ze zwględu na ilość gier :stuck_out_tongue:

szkoda tylko że XboX nie ma napędu BlueRay czy jak to się tam pisze. Bo sam bym wybrał XboX’a mimo tej wpadki na ogromną skalę z początku produkcji o której napisałem wyżej.

Ale wszystkie nowe tytuły wchodzą na ps3 a cena ruzni sie groszami tak wiec co lepiej wybrać??

Zdecydowanie PS3. Jak kupisz Xboxa, potem będziesz tego żałował.

Lol nic nie będzie żałować Xbox 360 to obecnie najlepsza konsola pod kątem gier bo jest ich najwiecej i masz dużo fajnych gier typu gears of war czy mass effect…

Konsole się kupuje po to żeby grać a wszystkie gry są na dvd więc na … mi blu-ray~~~

Xbox żądzi, gdybym nie miał kompa to wziął bym własnie xbox 360

Wybrałem i kupilem ps3 mam nadziej ze to dobry wybur. narazi wszystko na to wskazuje

Za cene tego PS3 kupił bys Xboxa i jeszcze 3 gry.