Pscx2 i obsługa 4 rdzeni

(Barokim) #1

Witam. Chciałbym zapytać, czy istnieje jakiś plugin do pscx 2, który umożliwiałby korzystanie z 4 rdzeni. Jeśli nie, to może chociaż wiecie, czy trwają nad takowym prace. Może jest też osobny emulator obsługujący wielowątkowość... Bo niestety, 2 rdzenie po 2.6 to troszkę mało, nie wiem czy tekkena 5 bym udźwignął. Ale 4x2.6 to już bym sobie i w GoW iu GoW2 popykał...

(kijek) #2

Jak będziesz miał procesor o architekturze 128 bit, to sobie pograsz.

(Barokim) #3

Taak, ale na taki to sobie poczekam... Nie wiem, może ten sobie podkręcę, ale twój offtop nie pomaga.

(Caman131) #4

Spokojnie na tym quadzie sobie zagrasz na pcsx2. Wystarczy dobrze dobrać pluginy i je skonfigurować. Wyszedł już jakiś czas temu plugin graficzny pozwalający grać ze 100% szybkością i bez przekłamań w grafice - potrzebuje on tylko visty albo win7 no i oczywiście kompatybilnej z nim gry. Co do Tekkena 5 i GoW na wersji emu 0.9.6 są full playable, GoW 2 crashuje jeszcze. Ich kompatybilność z pluginem gsdx10 trzeba już samemu sprawdzić.

(Barokim) #5

Spoko, mógłbyś podać jeszcze nazwę tego pluga??? Resztę sobie znajdę, mam forum na którym te plugi są dokładnie opisane, ale ten twój mi się przyda... Z góry dzięki.

(Caman131) #6

Gsdx10 oczywiście. Sorki, że nie napisałem tego wprost.

(Barokim) #7

Szczerze, to kojarzyłem ten plugin xD Ale wolałem się upewnić... Dzięki za pomoc, tyle mi wystarczy.

Stop jeszcze jedno, co myślisz o ewentualnej emulacji Virtua fighter 4. Widziałem kilka filmów na youtube, i system walki jest po prostu miodny...

(Caman131) #8

Virtua fighter 4 nawet na podstawowych pluginach i z pluginem ZeroGS kosmos od grafiki powinien śmigać ładnie. Na ZeroGS da się wyciągnąć w grach ponad 60 fps, lecz kosztem naprawdę paskudnej grafiki i różnych dziwnych krzaczków czasem w tle. Osobiście z bijatyk to istnieje dla mnie tylko DB: Budokai Tenkaichi 3, który pozwala na bardzo efektowne walki i częste zwroty akcji - choć wymaga to troszkę wprawy :smiley: Z bijatyk z widokiem "z boku" istnieją dla mnie jeszcze Guilty Gear i zwykły Budokai 3, lecz to już nie to samo, co bicie się z widokiem zza pleców postaci. :stuck_out_tongue: