Pseudo:D

Jak na was mowia?? Czy macie jakies przezwisko??Na mnie mowia SPEED dlatego ze jestem szybki :lol:

W czym jestes szybki? :roll:

Moje nicki to :

Duke/Niulton/Shark/Nemo/Dragon/

;]

Troszke zmieniałem :smiley:

Duke - Najczęściej DC

Niulton - Teraz juz nie uzywam

Shark - Fora

Nemo - Nie używam

Dragon - Obecnie teraz Fora i wszystkie maile itp :wink:

na mnie Shark - bo fajnie pływam :stuck_out_tongue: Śmiesznie

Dragon - Bo jestem taki malutki smoczuś ;] I pije często Pysia - Bardzo smocznego soczka i to od tego się wzięło :stuck_out_tongue:

eeee… Mrówek…

Kiedys się tak zalogowałem na MKS_FORUM i… tak pozostało :lol:

Raq mi mówią. Oczywiście to jest różnie np. Raq, Raku, Rako, Rak, Krebs (z niemieckiego == Rak) etc. :smiley:

a na mnie mówia minio mam to przezwisko prawie 7 lat i nawet nie wiem skąd się wzieło :smiley:

Na mnie mnie mówią Czery i nie wiem skąd się to przezwisko wzięło, może z nazwiska :lol:

Na mnie najczęściej wołają Rutkoś, Rutek. Czasami mówią też Żmija. :lol:

Kiedyś byłem “Major” teraz “Misiu”! :wink:

różnie…

ale mnie najbardziej odpowiada DUCH :lol:

Serek :wink: Geneza trochę długa :wink:

Jestem szybki w biegach :smiley: I dlatego koledzy mowila na mnie SPEED :stuck_out_tongue: Bo jestem najszybszy w klasie :lol:

Tez jestem najszybszy w klasie, ale tak na mnie nie mówią :lol:

yyyyyyyy Piniol :roll: :lol: ewentualnie Piniu, ksywka funkcjonuje już od jakichś 17 lat 8)

Wiewióra ( i nie mam rudych włosów :wink: ) no może kiedyś ale przez któtki okres czasu i teraz mam juz czarne

Dżasny…Od nazwiska i od brata który mial przezwisko jasny… a ja “zangielszyżniłem” :] oraz :

dżasnos tez od nazwiska :smiley:

Ale najczesciej mam dżasny (Mowia o mnie ze libię dżasnic)

RosenG- bo anglicy pokopali moje nazwisko i tak zostało, nawet mi sie spodobało :slight_smile:

a na mnie różnie wołają, najczęściej ford, fordzik :smiley: :smiley: :smiley:

Dj karol bo lubie mixowac muze

Nie rozumiem:/

Napisz jeszcze raz w prostrzy sposob:D