PSP czy opłaca się kupić?

Witam czy opłaca się mi kupić konsole psp głównie będzie używana żeby pograć w nfs mw gta lcs vcs oraz do użytkowania internetu i raczej będę ją zabierał w drogę bo ciągle gdzieś wychodze poza dom czy ta konsole jest warta swojich pięniędzy?

jest warta w media markt kosztuje 499zł a tak na marginesie też chcę ją kupić i ją bym przerobił aby gry z karty chodziły ale podobno wszystkie sprzedawane w polsce psp są nieprzerabialne

Ja tam bym nie kupował, ale jak jestes zapalonym graczem totak :wink:

To że polskie PSP są nie przerabialne to jest bzdura! Każdą konsolkę da się przerobić :stuck_out_tongue: Jak dla mnie to taka mała konsolka była by trochę wkurzająca :stuck_out_tongue: Na jojsticku nie mogę grać w takie gry jak GTA bo mnie nerwica bierze, a co dopiero na takim małym czymś :stuck_out_tongue: Ja muszę mieć myszkę i klawiaturę, ewentualnie kierownice :stuck_out_tongue:

nieprzerabialne dlatego że sony do polski dało psp z płytą główną której nie da się przerobić według psp-team

Ja z tym nie mam problemu niedawno kupiłem sobie joypada genius max fire blaze 2 i nie wyobrażam sobie granie bez pada a szczególnie gta jest taka czułość chce jechać wolno autem wciskiam leciutko gałke i jedzie autko powoli chce iść powoli np. w gta 3 a tak się nie da na zwłykłej klawie a na padzie się da =P~

Naparawdę ? a gdzie? czy to była promocja czy stała cena? wersja fat czy slim?

Dzisiaj jest wietrzenie magazynów :slight_smile:

, a to strony oni nie mają?

Raczej promocja to nie była, bo ja kiedyś byłem w E.Leclerku, czy jak to się tam pisze i też widziałem wersje slim za 499zł, a to było dobre pół roku temu, jak nie lepiej :stuck_out_tongue:

jest cały czas w media markt w niedziele byłem to jeszcze było za 499zł cena stała a konsola to slim

Mają storne ale ceny nie ma ;/