PSP kilka pytań


(system) #1

Witam

Mam do was pytanie, prosiłbym również o wypowiedź doświadczonych użytkowników.

Czy na dzień dzisiejszy opłaca się kupować Sony PSP ?? czy może poczekać jeszcze te kilka miesięcy i ma wyjść coś nowego fajnego (np jakieś PSP 2)?.


(Figus94) #2

Z tego co mi wiadomo to żadnego PSP 2 Sony nie ma w planach. Jeśli dużo podróżujesz, przemieszczasz się to na pewno się opłaca. Jest też na tę konsolkę kilka hitów jak np. God Of War, 2 części GTA.


(Poniaatowski) #3

Gry sa w miare tanie do 120 zł znajdziesz mega hity... Ale NFS są już za okolo 50 zł... Popatrz w komputroniku.pl... Tam są gry, może nie wszystkie, ale są :smiley:

Ogółem fajny sprzęcik...


#4

Diverse.PL , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(system) #5

ok dziękuję wszystkim za odpowiedzi :slight_smile: Jeżeli jeszcze ktoś chciałby coś dopowiedzieć to proszę bardzo :smiley:


(Skr3czu) #6

Miałem PSP fat i slim, ale sprzedałem ponieważ coraz mniej gier wychodziło... i zakupiłem ps3.Więc przed kupnem dobrze się zastanów.


(system) #7

szczerze mówiąc to aż tak nie nastawiałem się na PSP jako konsolka do grania tylko np. do chodzenia po necie (mam w domu router wifi), oglądanie filmów, muza itp. Hehe wiem że to śmieszne bo przecież to sie nawet nazywa Playstation Portable :slight_smile:


(klopas) #8

może kup sobie telefon z WiFi, obsługą kart pamięci i symbianem? to lepsze rozwiązanie :slight_smile:

a na symbianie masz masę gier, od ściganek po RPG... wszystko normalnie :slight_smile: i te gry nie są krótkie jak na Java tylko długie i mają fabułę... jak na PSP :slight_smile:


(Paweł0303) #9

Miałem PSP przez jakieś pół roku i sprzedałem, bo jakoś coraz mniej korzystałem tak jakby się powoli nudziła. Miałem fata i była trochę ciężka, a brat ma slimke i jest DUŻO lżejsza więc bezproblemowo ją można w kieszeni nosić.


(system) #10

HMm dzięki za podpowiedź z tym symbianem może to i nie jest zły pomysł ..