PSP - Pytania przed zakupem

Chciałbym sobie kupić tą konsolkę i chciałbym dowiedzieć się kilku pytań:

1.Która wersja konsolki się opłaca:

a)PSP 3004 + gra NFS Undercover ( Co jest dla mnie korzystnemu rozwiązaniu)

b)PSP Slim & Lite + gra Tekken: Dark Resurrection ( Gra na pewno nie była by prze za mnie grana bo to nie taki typ jaki lubię )

2.PSP 3004 czytałem że nie da się przerobić co ogranicza jego funkcję.Wiem że nie da się grać w gry zapisane na karcie pamięci czy coś jeszcze ?

3.PSP 3004 jest nowością i nie wiem jak się sprawdza.

4.Czy mógł PSP 3004 oglądać przekonwesjowane filmy na format MP4 ?

5.O odpowiedzi prosił bym osoby posiadające PSP lub znające się na tym.

No i to chyba tyle

  1. Wybrałbym opcję a) gdyby nie to że nie da się jej na ten czas przerobić. W sumie poprzednia wersja konsoli niewiele różni się od tej najnowszej.

  2. Nie, to jest główna wada tego modelu. Nie licząc problemów z nowym wyświetlaczem.

  3. Raczej dobrze, chociaż trudno się wypowiedzieć na ten temat nie widząc sprzętu w akcji (chodzi o nowy wyświetlacz).

  4. Oczywiście, od zawsze, niezależnie od wersji psp.

Aha

Mam jeszcze trzy pytanka:

1.Czy PSP czy karty Micro SD + adapter bo coś takiego obiło mi się o uszy ?

2.Czytałem coś że PSP 3000 lub 2000 ma radio czy to prawda ?

3.Czy PSP ma GPS ?

EDIT jeszcze jedno

4.Czy mogę PSP podłączyć do komputera złączemv Mini USB ?

Mam 2000, więc nie wiem czy nie mylę się jeśli chodzi o 3000, ale postaram się pomóc:

  1. Do PSP wchodzą karty MemoryStick (Pro) Duo, a nie SD!

  2. Jest radio internetowe -> musisz się połączyć z netem przez wi-fi (jest wbudowane)

  3. Można dokupić moduł GPS, ale nie jest on wbudowany :frowning:

  4. Tak, powinien być dołączony kabel

Są przejściówki z mikroSD na Memory Sticka, ale lepiej brać od razu kartę dedykowaną PSP.

Każda wersja PSP ma radio, począwszy od softu, zdaje się że 4.0

Każdą wersję PSP można podłączyć pod komputer tym kabelkiem, pasuje każdy kabel na tym złączu.

  1. Tak, ale musisz dokupić. Najlepsza oferta to http://www.empik.com/psp-movie-multimedia,359557,p

Jest też oryginalny Media Manager by Sony, ale kosztuje 100 zł + kabelek gratis :slight_smile:

_________________________________________________________________________________________________

Ja polecam jakikolwiek zestaw z PSP 2xxx, gdyż wersje 3xxx mają często wadliwe ekrany…

Teraz najlepszy zestaw to Buzz Master Quiz + PSP 2xxx

a po cholerę wam przerabiać co aby można było grać w pirackie gry ??

Nie chodzi o pirackie gry, ale homebrew i polski język w przeglądarce internetowej.