PSP vs PDA

(Whiteangel11) #1

Mam pytanie Co byśie wybrali Playstation Portable czy Palmtopa dobrej klasy. Będe używał do słuchania muzy, oglądania filmów, Internet itp.

(Dinusia40) #2

Palmtop wysokiej klasy! :!:

Osobiście mam Smart Phona (SPV C500) i naprawdę polecam Palptopy jak i Smart Phone. PSP wiadomo jak to Sony robi tylko pod gry, a SP i PT to już inna bajka :slight_smile:

(Maciej1991 1991) #3

Ja polecam PSP jestem bardzo z niego zadowolony.Możesz na nim grać,oglądać filmy, zdjęcia i słuchać muzyki.Jak chcesz sie pobawić to możesz nawet na nim odpalić winowsa 95 :stuck_out_tongue: Na neta też możesz wchodzić ,bo ma wifi.I IrdA czy jakoś tak. A nawet możesz go uzywać jako pilota do tv czy do wieży.

(aju) #4

Ja bym zainwestował z PSP.

Jest to istne multimedialne centrum praktycznie z nieograniczoną funkcjonalnością (co nowy soft to nowe funkcje, underground też się rozwija).

Ale co jak co: PSP został i tak stworzony głównie pod kątem świetnych gier.

(Blood King) #5

PSP bez żadnego zastanawiania sie :slight_smile:

Jak już wspomniał aju jest to centrum multimedialne w którym możesz robić co tylko zechcesz :wink: Z tego co napisałeś to PSP sie do tego jak najbardziej nadaje :slight_smile:

(system) #6

PSP :slight_smile:

(Kubarek) #7

PSP jak nazwa wskazuje, jest do gier, reszta zastosowan to tyko wypadkowa mozliwosci tego sprzetu

wiec jak uzytkownik bartekg nie ma zamiaru grac, to po co kupowac ?

a dobry palmtop zapewni wiecej mozliwosci typowo biurowych czy domowych ( jak np. sluchanie muzyki )

i na niekorzysc PSP przemawia jeszcze krotki czas baterii, brak telefonu, etc...

(Lost World) #8

Zależy kto co lubi...

Jeżeli jesteś zapracowanym "biznesmenem" to chyba Palmtop wysokiej klasy

Jeśli maniakiem gier to PSP....

Osobiście polecam PSP...

Rewelacja! :roll:

(Dod) #9

PSP jeżeli chcesz szpanować + rozrywka, jeżeli szukasz czegoś do pracy -> palmtop z GPS

(Bambo 5) #10

Psp - respekt w oczach kumpli

palmtop - bardziej przydatne i bardziej funkcjonalne