PSP vs PDA

Mam pytanie Co byśie wybrali Playstation Portable czy Palmtopa dobrej klasy. Będe używał do słuchania muzy, oglądania filmów, Internet itp.

Palmtop wysokiej klasy! :!:

Osobiście mam Smart Phona (SPV C500) i naprawdę polecam Palptopy jak i Smart Phone. PSP wiadomo jak to Sony robi tylko pod gry, a SP i PT to już inna bajka :slight_smile:

Ja polecam PSP jestem bardzo z niego zadowolony.Możesz na nim grać,oglądać filmy, zdjęcia i słuchać muzyki.Jak chcesz sie pobawić to możesz nawet na nim odpalić winowsa 95 :stuck_out_tongue: Na neta też możesz wchodzić ,bo ma wifi.I IrdA czy jakoś tak. A nawet możesz go uzywać jako pilota do tv czy do wieży.

Ja bym zainwestował z PSP.

Jest to istne multimedialne centrum praktycznie z nieograniczoną funkcjonalnością (co nowy soft to nowe funkcje, underground też się rozwija).

Ale co jak co: PSP został i tak stworzony głównie pod kątem świetnych gier.

PSP bez żadnego zastanawiania sie :slight_smile:

Jak już wspomniał aju jest to centrum multimedialne w którym możesz robić co tylko zechcesz :wink: Z tego co napisałeś to PSP sie do tego jak najbardziej nadaje :slight_smile:

PSP :slight_smile:

PSP jak nazwa wskazuje, jest do gier, reszta zastosowan to tyko wypadkowa mozliwosci tego sprzetu

wiec jak uzytkownik bartekg nie ma zamiaru grac, to po co kupowac ?

a dobry palmtop zapewni wiecej mozliwosci typowo biurowych czy domowych ( jak np. sluchanie muzyki )

i na niekorzysc PSP przemawia jeszcze krotki czas baterii, brak telefonu, etc…

Zależy kto co lubi…

Jeżeli jesteś zapracowanym “biznesmenem” to chyba Palmtop wysokiej klasy

Jeśli maniakiem gier to PSP…

Osobiście polecam PSP…

Rewelacja! :roll:

PSP jeżeli chcesz szpanować + rozrywka, jeżeli szukasz czegoś do pracy -> palmtop z GPS

Psp - respekt w oczach kumpli

palmtop - bardziej przydatne i bardziej funkcjonalne