PSTRYK ! podczas robienia zdjecia

Witam!

mam taki problemik:

w telefon SE k700i podczas robienia zdjec slychac pstrykniecie sygnalizujace proces robienia zdjecia… jak wylaczyc to pstrykniecie ??

u kumpla da sie normalnie wylaczyc to a u mnie nie - telefon kupiony w erze na poczatku tego roku.

pozdrawiam

COBRA

W K700i Nie da się tego dźwięku wyłączyć, chyba że przy użyciu kabla serwisowego, ale jak już pisałem w innym poście to dośćryzykowny zabieg. Radzę Ci skorzystać z pomocy technicznej Sony ericssona, odpowiadają bardzo szybko i konkretnie

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc= … h1&zone=ph

Z tego co się orientuję, to jest zakaz używania telefonów z aparatem, które w momencie robienia zdjęcia nie wydają odgłosu “migawki”. Spowodowane to jest prostą rzeczą. Ma ostrzec osobę, której robimy zdjęcie z ukrycia - np. w przebieralni etc.

u nas to jeszcze nie obowiazuje… dlatego np w 6230i z PL mozna wylaczyc ten dzwiek a w 6230i firmowym ktorym mam do niemiec w vodafonie nie mozna, zawsze pika :?

W niektórych fonach jak jest zestaw słuchawkowy to nie słychać tego dźwięku, nie wiem jak jest w SE (mozesz sobie samą wtyczke włozyć :slight_smile: ).

Dokładnie - Nie chciałbym zobaczyć swojej twarzy na jakiejś stronie ( na dodatek “Porno” ). :x

Ja mam Simens MC60 i kiedy wyłanczam dzwonki to wyłancza się dźwięk robienia zdjęć !!

W SE k700i wyłączenie dzwonków nie pomaga…

A ja mam k700i z Orange i jak wyciszam telefon to nie słychać podczas robienia zdjęć.

Tym którym się da wyłączyć mają stary soft wgrany w telu. Z nowym softem jest już trudniej. A kablem servisowym da się to zrobić i nie jest to wcale ryzykowne. Wystarczy na PIK! wymienić na pusty dźwięk. (nic nagranego, cisza).