Psujący sie wygląd okien


(system) #1

zainstalowałem nowo kupionego windows 7... system ładnie odpalił wykrył nawet sprzęt... (grafika itp) wszystko ładnie smiga ale z małym problemem nie wiedząc czemu co jakis czas okna mi sie dziwnie eee rozmywają ? ciężko opisać co dokładnie sie z nimi dzieje dołączam screna...

nie mam pojecia co robic... jak widac dziwne piksele czy jak ?:stuck_out_tongue: jak wiecie co z tym zrobic to powiedzcie... na viscie nie działo mi sie tak....


(Jaroslaw160) #2

Czy sterowniki do karty graficznej zainstalowałeś???


(system) #3

nooo nie patrząc patrzyłem wgrac szukałem na intelu znalazłem o odpowiedniej nazwie wgrały sie :stuck_out_tongue: (ps pisało ze pod inne laptopy no ale zainstalowac sie zainstalowało....)


(Jaroslaw160) #4

To może złe sterowniki wgrałeś... a jaką masz kartę graficzną??


(system) #5

Mobile intel® 4 Series Expres Chipset Family

tylko problem na stronie dell (mojego laptopa :P) nie ma sterów pod windows 7 :confused:


(Semtex) #6

Na początek przełącz kompozycję Aero na jakąś o solidnych kolorach,bez efektu szkła i napisz czy problem nadal występuje ??


(system) #7

znaczy sie bez przezroczystosci ?


(Semtex) #8

Dokładnie,sprawdź inne kompozycje.


(system) #9

mam pewne wnioski zjawisko zachodzi wtedy kiedy najeżdżam na okna wyskakujące z np ikonki folderów wszystko jest ok póki nie klikne zatwierddzając otwarcie folderu :stuck_out_tongue: wtedy jest ciach i wygląd taki zostaje do momentu zminimalizowania :stuck_out_tongue:

-- Dodane 07.11.2009 (So) 14:15 --

a nie myslicie ze to przez to ze windows 7 zainstalował swoje sterowniki co spowodowało konflikt z moją grafiką i przez to wgrywanie sterowników malo daje?:stuck_out_tongue: