Psujący sie wygląd okien

zainstalowałem nowo kupionego windows 7… system ładnie odpalił wykrył nawet sprzęt… (grafika itp) wszystko ładnie smiga ale z małym problemem nie wiedząc czemu co jakis czas okna mi sie dziwnie eee rozmywają ? ciężko opisać co dokładnie sie z nimi dzieje dołączam screna…

nie mam pojecia co robic… jak widac dziwne piksele czy jak ?:stuck_out_tongue: jak wiecie co z tym zrobic to powiedzcie… na viscie nie działo mi sie tak…

Czy sterowniki do karty graficznej zainstalowałeś???

nooo nie patrząc patrzyłem wgrac szukałem na intelu znalazłem o odpowiedniej nazwie wgrały sie :stuck_out_tongue: (ps pisało ze pod inne laptopy no ale zainstalowac sie zainstalowało…)

To może złe sterowniki wgrałeś… a jaką masz kartę graficzną??

Mobile intel® 4 Series Expres Chipset Family

tylko problem na stronie dell (mojego laptopa :P) nie ma sterów pod windows 7 :confused:

Na początek przełącz kompozycję Aero na jakąś o solidnych kolorach,bez efektu szkła i napisz czy problem nadal występuje ??

znaczy sie bez przezroczystosci ?

Dokładnie,sprawdź inne kompozycje.

mam pewne wnioski zjawisko zachodzi wtedy kiedy najeżdżam na okna wyskakujące z np ikonki folderów wszystko jest ok póki nie klikne zatwierddzając otwarcie folderu :stuck_out_tongue: wtedy jest ciach i wygląd taki zostaje do momentu zminimalizowania :stuck_out_tongue:

Dodane 07.11.2009 (So) 14:15

a nie myslicie ze to przez to ze windows 7 zainstalował swoje sterowniki co spowodowało konflikt z moją grafiką i przez to wgrywanie sterowników malo daje?:stuck_out_tongue: