Ptasia Grypa w Polsce!

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,8214221,wiadomosc.html?P%5Bpage%5D=2

Ptasia Grypa Juz w Toruniu :open_mouth:

Ja już od rana o tym wiem… :?

Już toczy siępewna dyskusja na forum (SB).

Podobno to sprawa Bażant a :lol:

Tak tak napewno Bażant maczał w tym… pióra :stuck_out_tongue: Ciekawe jest gdzie mieszka nasz Bażant moze w Toruniu?

:hahaha: :hahaha: teraz czeka go szczepienie jeśli sie nie zaraził :slight_smile:

Ja mieszkam 20 km. od Torunia :mrgreen: . boczi był dzisiaj na forum bo on z Torunia jest ;).

PS. I przestańcie robić sensacje…

Po pierwsze jak wierzyć naszym polityką nie jest to sczep niebezpieczny dla człowieka, ale na oficialne badania z Londynu musimy poczekać.

Nie ma co robić paniki :roll:

Poprostu troszke unikać jedzenia drobiu wirus nie przenosi sie z czlowieka na człowieka wiec nie ma obaw do paniki!

tia, tylko po obróbe termicznej wirus znika z jedzenia, i nie można się nim zarazić, grunt to niedotykac martwego i nietylko martwego ptactwa, nie dokarmiać, i przedewszystkim nie bawić się głowami np. łabędzi, tak jak to było w Turcji, gdzie dzieci bawiły się głową jakiegos ptaka, a później zmarły

Ha ha ha ;]

Pod Wrocławiem (trochę dalej od Torunia) :stuck_out_tongue:

I za to szanuje tego gościa he eh

A ja jestem ciekaw jak ugotować kurczaka nie mając z nim kontaktu?? :mrgreen:

Problem :stuck_out_tongue: Gumowe rękawice do tego maska, okulary ochronne, czapka, nie przepuszczalna kurtka (najlepiej narciarska), po tym zabiegu wyparzyć odzież w temperaturze minimum 70*C :lol:

Smacznego! !!