Ptasia Grypa w Polsce!

(Edgarmks) #1

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,8214221,wiadomosc.html?P%5Bpage%5D=2

Ptasia Grypa Juz w Toruniu :open_mouth:

(Marcinm93) #2

Ja ju┼╝ od rana o tym wiemÔÇŽ :?

(aju) #3

Ju┼╝ toczy si─Öpewna dyskusja na forum (SB).

Podobno to sprawa Ba┼╝ant a :lol:

(Adampigan) #4

Tak tak napewno Ba┼╝ant macza┼é w tymÔÇŽ pi├│ra :stuck_out_tongue: Ciekawe jest gdzie mieszka nasz Ba┼╝ant moze w Toruniu?

(Marcinb677) #5

:hahaha: :hahaha: teraz czeka go szczepienie je┼Ťli sie nie zarazi┼é :slight_smile:

(McDracullo) #6

Ja mieszkam 20 km. od Torunia :mrgreen: . boczi był dzisiaj na forum bo on z Torunia jest ;).

PS. I przesta┼äcie robi─ç sensacjeÔÇŽ

(El Presidento) #7

Po pierwsze jak wierzy─ç naszym polityk─ů nie jest to sczep niebezpieczny dla cz┼éowieka, ale na oficialne badania z Londynu musimy poczeka─ç.

Nie ma co robi─ç paniki :roll:

(Krzysieknd2) #8

Poprostu troszke unikać jedzenia drobiu wirus nie przenosi sie z czlowieka na człowieka wiec nie ma obaw do paniki!

(aero) #9

tia, tylko po obr├│be termicznej wirus znika z jedzenia, i nie mo┼╝na si─Ö nim zarazi─ç, grunt to niedotykac martwego i nietylko martwego ptactwa, nie dokarmia─ç, i przedewszystkim nie bawi─ç si─Ö g┼éowami np. ┼éab─Ödzi, tak jak to by┼éo w Turcji, gdzie dzieci bawi┼éy si─Ö g┼éow─ů jakiegos ptaka, a p├│┼║niej zmar┼éy

(Ba┼╝ant) #10

Ha ha ha ;]

Pod Wrocławiem (trochę dalej od Torunia) :stuck_out_tongue:

(Adampigan) #11

I za to szanuje tego go┼Ťcia he eh

(Kriss91) #12

A ja jestem ciekaw jak ugotowa─ç kurczaka nie maj─ůc z nim kontaktu?? :mrgreen:

(Ba┼╝ant) #13

Problem :stuck_out_tongue: Gumowe r─Ökawice do tego maska, okulary ochronne, czapka, nie przepuszczalna kurtka (najlepiej narciarska), po tym zabiegu wyparzy─ç odzie┼╝ w temperaturze minimum 70*C :lol:

(Kriss91) #14

Smacznego! !!