Publiczna vista do pobrania gdzie?

był wątek ze dzisiaj dnia 27 maja bedzie udostępniona do pobrania publiczna wesja visty beta 2.moze ktos zapodac linka z kąd mozna ja pobrac?? :slight_smile:

Jak tylko takowa się pojawi to na 100% zaraz będzie notka na vortalu 8)

a wie ktos moze czy bedzie na procki 32 bitowe??i jaki bedzie jej rozmiar ile GB?

Jak wyjdzie to się przekonasz :wink:

Na 32 będzie, przecież to standardowe procesory.

Ile GB? Obraz powinien mieć podobnie jak wcześniejsze buildy powyżej 2GB

aha dzięki aju mam jeszcze pytanko czy ta vista bedzie u mnie w miare dobrze chodzic?Moj komp. amd 2500+ 1,8 (moge podkrecic na 2.2 spokojnie) 512 mb ram (mam w szufladzie 128 wiec jak co to moge dołozyc) 80gb dysk , ge force fx 5200 128mb/128bit

linux 2006 z tego co wiem to u mnie bedzie “dobrze” chodzila bez efektu aero [AMD 1,3 512 ram]… ale mi bajery graficzne nie potrzebne… pozatym sprawdz sobie kompa tym grogramikiem co to go MS dał :wink: masz newsa o tym na vortalu…

Przecież napisał ;).

;).

Nie jest dostępna publicznie, tylko dla betatesterów i dla posiadaczy MSDN

Oczywiście, jest dostępna na procki 32bitowe. Aktualny rozmiar 3,2 GB, gdyż zawiera 4 wersje tego systemu

Będzie chodzić. Ściągnij sobie Microsoft Upgrade Advisor i przeskanuj sprzęt http://www.microsoft.com/windowsvista/g … fault.mspx

czyli co ja sobie nie bee mogł jej pobrac gdyz nie jestem betatesterem?? :x

Na to wygląda

jeśli jest tak jak mówi MarS to nie.

Ale przeciez miała wyjśc publiczna beta.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=3958

no tak :slight_smile: własnie o ten artykuł mi chodzi!jesli publiczna to chyba dla wszystkich! MarS a gdzie to wyszytałes ze bedie dostepna tylko dla betatesteró i posiadaczy MSDN??

PS. dla betatesterów beta 2 wyszła 23 V 06r.

Nie wyczytałem. Jestem betatesterem :slight_smile:

Złączono Posta : 27.05.2006 (Sob) 12:03

Dziwna informacja, gdyż pierwsze słyszę by Vista Beta 2 miała by być dostępna powszechnie. Microsoft nic nie ogłaszał w tej sprawie oficjalnie. Co do Office 2007 Beta to się zgadza. Zresztą można już go pobierać

no to w koncu jak z tą vistą bedzie??

MarS nie raz było mówione o publicznej wersji beta Visty :wink:

Jak będzie?

Jak wyjdzie bo powinna wyjść, to będzie napisane o tym na vortalu. :slight_smile:

Tak samo jak nie raz było mówione o tym co będzie w Windows Vista a zmieniało się to jak w kalejdoskopie :slight_smile:

:hahaha: doprawdy ?

Panie i Panowie, Vista beta 2 publicznie ma się ukazać do dwóch tygodni od konferencji WINHEC 2006, na 99% dzisiaj i w najblizszych 4 dniach, takowa wersja nie wyjdzie publicznie :stuck_out_tongue:

Doprawdy

Gdzie Microsoft o tym informuje? :slight_smile:

Miano rozdawać Betę na WinHec a jakoś nie rozdawano 8)