Puk, puk GLS!, nie ma nikogo w domu :(

hej!!

Na allegro zamówiłem sobie przedmiot. Został on wysłany kurierem GLS, ale nie sety jak on przyszedł nikogo nie było w domu. A teraz mam problem, on jeszcze przyjdzie czy co?? bo nie wiem do kogo mam się z tym zgłosić :frowning:

Kurier który miał to dostarczyć powinien się z Tobą skontaktować w celu dostarczenie przesyłki w innym terminie.

Chyba że nie podałeś do przesyłki numeru telefonu, to wtedy sam musisz wydzwaniać i się dopytywać.

Do mnie zawsze dzwonili jak nie zastali nikogo w domu, oczywiście podawałem numer telefonu przy każdej przesyłce…

zadzwoń do kuriera podaj nr przesyłki i ustaw się kiedy ma być odbiór lub odbierz sam w siedziby firmy kurierskiej, a na drugi raz zawsze podawaj tel kontaktowy.

no to nie moja wina, że osoba która wysłała do mnie paczkę nie napisała nr. kontaktowego :confused:

A podałeś chociaż, żeby wysyłający mógł umieścić Twój numer na liście przewozowym ?

W takim razie nie pozostaje Ci nic innego jak skontaktować się z oddziałem firmy GLS w Twoim mieście, i uzgodnić jak i kiedy ma być dostarczona przesyłka, ewentualnie możesz ją odebrać osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu.