Pulpit miga

Wtam. Mam problem, a mianowicie komputer mi warjuje tzn. jak go włącze i mi sie wczyta Pulpit to po chwili miga i widać samą tapete (bez ikon, pasku itp.,) nie raz to w ogóle całą tapete widac i nic się nie da zrobić. Próbowałem przywracanie systemu, ale nic nie dało :frowning:

Na pasek Startu jak teraz zjade kursorem to mam klepsydrę i tak cały czas :confused:

Programy moge tylko na starcie szybko odwożyć a potem już nie. Teraz gdy mimalizuje okno to nie mam ikon ;/

Proszę pomóżcie mi :oops:

Pozdrawiam

Czy wszystkie sterowniki są zainstalowane?

Przeczytaj ten temat i wrzuć logi viewtopic.php?f=16&t=36654

Tak chyba wszystkie.

Spróbuje zresetowac kompa i wklejić loga z Hak… ( cos tam )

CyraN

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku EDYTUJ , tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Sorry Kaka’.

Wkleejam logi z Combo Fixa.

Wklej do Notatnika:

>>Plik>>Zapisz jako… >>> CFScript (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe )

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe (czyli ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe )

– podobnie jak na tym obrazku –>88953CFScript-createdbyMiekiemoes.gif

(jeśli pojawi się pytanie " 1 or 2" - to wpisz 1 i naciśnij ENTER) Ma się rozpocząć usuwanie. (i powstanie log)

Po restarcie usuń ręcznie folder C: ** Qoobox**.

Po tym nowy log z Combo, ale przed nowym logiem:

Wklej do Notatnika:

Windows Registry Editor Version 5.00


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Lsa]

"Authentication Packages"=-

"Authentication Packages"=hex(7):6d,00,73,00,76,00,31,00,5f,00,30,00,00,00,00,\

  00

Z menu Notatnika Plik Zapisz jako Ustaw rozszerzenie na “Wszystkie pliki” Zapisz jako FIX.REG uruchom ten plik (dwuklik).

Dzięki za pomoc. Niestety wtedy nie mogłem wejść na Internet. Nie obeszło się bez prze instalacji systemu.

Ale dzięki wielkie za pomoc.

Pozdrawiam