Pulpit na stronie

witam

co trzeba zrobić ,abym mógł przewijać stronę ?

bo jest na niej pulpit i on został ucięty :?

i jeszcze jedno

co zrobić aby na górnym pasku przeglądarki pokazywał się tytuł strony ?

za odpowiedzi z góry dziękuję :slight_smile:

Jeżeli nie korzystasz z ramek to stronę zazwyczaj można przewijać. Natomiast jeżeli korzystasz z ramek (zwykłych nie pływających) to przy wstawianiu zwykłej ramki wstaw parametr SCROLLING=“auto” znajdujący się w tagu frame.

Np:

dodam jeszcze ,że gdy w Operze dam tło strony :arrow: otwórz obrazek ,to pojawia się przewijanie strony :-s

Czy korzystasz z ramek ??

nie korzystam

ma to być prosta strona

no to pochwal sie kodem (samym kodem bez trosci)

oto kod

Mój pulpit

nic specjalnego

okej. i tak wstawiony kod powoduje na stronie pojawienie sie przycietego podpisu tak, dobrze rozumiem, o to Ci chodzi? dzieje sie tak poniewaz rozmiar obrazka jest wiekszy od rozmiaru okna przegladarki. jezeli dodasz sporo tekstu to powinno sie zaczac przesowac wraz z tekstem. ewentualnie sprubuj zamienic go na cos takiego

tak ,o to mi chodzi

obraz jest poprostu przycięty

a gdy dam w Operze

to już można przewijać :?

a te kody co podaliście to nie działają

a mógłbyś podać mi inny sposób ?

będę wdzięczny

hmm a niechcial bys nauczyc sie odrazu robic stronki na CSS?:> tam to jest duzo przejrzysciej i niema jakos tak mozna sobie wszystko lepiej i przejrzysciej poukladac. jezeli bys sie zdecydowal to tutaj znajdziesz podstawowy kurs

jezeli natomiast niechcesz robic stronki w CSS, to powiedz czy po dodaniu duzej ilosci tekstu (zeby bylo jej tyle ze niemiesci sie w pinoie ani w poziomi) wciaz niepojawiaja sie suwaki?

w css nie będętworzył

jeżeli nie ma innego sposobu ,to dziękuję wam wszystkim za ogromną pomoc

kiedyś na pewno mi się to przyda

ale to wyższa “szkoła jazdy” :wink:

jeszcze raz dziękuję