Pulpit się nie ładuje

Cześć. Mam taki problem, że po zalogowaniu wszystkie procesy się ładują, ale po paru sekundach wyłącza się explorer.exe, na ekranie jest tylko Idylla. Nie ma żadnych ikon. To samo jest w trybie awaryjnym. Próbowałem wszystkiego. Potrzebuje pomocy. Wie ktoś jak się z tym uporać.

P.S. Dodam jewszcze, że z menedżera programu mogę wywołać inny program, ale gdy wywołuje explorer.exe to za kilka sekund gaśnie. :frowning:

Dobra wykonaj po załadowaniu się tapety kombinacje klawiszy ( Wciśnij naraz ) Lewy Control - Lewy Alt oraz klawisz Deleit.

Pojawi ci się nowe okno i wykonaj po kolei.

Kliknij na - Plik potem na “Nowe Zadanie”

i znowy masz nowe okno, gdzie wpisz tekst “msconfig”.

W nastempnym oknie wejdz w zakładke “Uruchamianie” kliknij na włoncz wszystkie.

W tej zakładce odznacz pliki jakie ostatio instalowaleś

Zastosuj i zatwierdz.

Komputer się uruchomi.

Jeśli to nie pomoże wejdz z powrotem tam komendoł “msconfig” i w zakładce ogulne kliknij na uruchom selektywnie.

Gdy komp wystartuje usun niepotrzebne programy i znowy na msconfig i zaznacz w ogulne “Uruchom normalnie”.

Jeśli to nie pomoże w oknie “msconfig” w zakladce ogulne jest przywracanie systemu do poprzedniego stanu gdzie możesz cofnonc kompa do innego stanu zanim zainstakowałeś jakiś program lub coś schszaniłeś w Windzie.

Jest to jedyna szansa innej niema.

Jeśli nic się nieda zrobić

To możesz wejśc do biosu i odnależc opcje Load Laith Default .

Są tam dwa opcje default nie korzystaj z hard bo na sto procent nie wystartujesz.

Wienc kliknij na Load Lait Default Enterem dwa razy zasejwuj i uruchom kompa ponownie.

Opcia Default przywraca kompa do ustawien fabrycznych i stosuje ją się w momencie awari kompa.

Serwisy mają to do siebie że nie zdradzają takich szczegułów ‘Nacionganie klijenta wmawiając że masz cos zepsutego w kompie’

W 20 procentach winą za brak startu jest poprzestawianie się opci samoczynnie w biosie bez ingerenci uzrytkownika.

Jak to nic nieda instaluj system i nieinstluj innych sterowników do karty graficznej niż posiadasz fabryczne.

Daj znac jak poszło