Pulpit Wyświetla mi się w przeglądarce:(

Wczoraj wszystko było wporządku . Dziś włączam kompa , internet i widzę mój pulpit w przeglągarce . Pomyślałem sobie , że to może się zacioł albo coś. Ale nie już od godziny tak się wyświetla . Podaje link do sreena: http://img232.imageshack.us/img232/3770/bdwindowskavh9.png.

Prosze Pomóżcie Mi!

może po prostu przeźroczystość jest włączona Question

A jak ją wyłączyć?

Szukaj w opcjach. Albo jakiegoś programu/rozszerzenia powłoki albo, co bardziej prawdopodobne - w opcjach sterownika karty graficznej.

Jeżeli nie kojarzysz, żebyś świadomie włączył przezroczystość, to pewnie zrtobiłeś to przypadkiem, stosując jakiś skrót klawiaturowy. Aby uniknąć w przyszłości podobnych niespodzianek, wyłącz je. Też gdzieś w opcjach.

Czy ma ktoś jeszcze jakieś pomysły , bo nic takiego co mogło by mi pomóc nie znalazłem.

Złączono Posta : 07.11.2007 (Sro) 17:45

Już się z tym uprałem własnym sposobem. Dla tych którzy będą mieć podobny problem pokaże jak to zrobiłem.Kliknąłem prawym przyciskiem myszy myszy nad plik , edycja itp(nie wiem jak nazwać ten pasek na krórym jest tytuł strony.) potem OPCJE NVIEW–> przezroczysty.(Zostało takie jakie było.) Następnie powtórzyłem tą operacja i działa . Dziekuje za podpowiedzi:)