Pulpit Zdalny

(system) #1

Witam

Tak jak w temacie szukam alternatywnego programu "pulpit zdalny" który by był łatwy w obsłudze i działał na xp jak i na viście, oczywiście chodzi aby ten program przejmował całą sesje łącznie z kursorem

(Voytec749) #2

Real VNC >>> KLIK <<<

Na początku myślałem, że będzie gorszy od systemowego, ale sprawdza się wyśmienicie! Nawet lepszy :smiley:

(misza_88) #3

osobiście używam systemowego Pulpitu Zdalnego i nie narzekam co do Real VNC to dobry program ale mi dość często się wysypywał i miał problemy gdy wpisywałem adres z no-ip, w systemowym tego problemu nie mam, można też ustawić użytkowników, którzy mogą się logować jako zdalni i przydzielać im uprawnienia a z tego co pamiętam tego w VNC nie ma

pozdrawiam, misza_88

(deFco247) #4

misza_88 , problem w tym, że systemowy Pulpit Zdalny jest dostępny tylko dla XP Pro.

Pod XP Home potrzebny jest specjalizowany program.

(Rockman9) #5

Witam,

Jak dla mnie najlepszy jest Team Viewer http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... r+4.0.5503

Pozdrawiam,

Masakrator

(misza_88) #6

jeżeli chodzi o to co bym polecał zamiast systemowego Pulpitu Zdalnego to Real VNC jak wcześniej pisałem program dobry i dobrze się sprawuje

(Kamil Bereda) #7

tak tylko że z tego co pamiętam w VNC trzeba potwierdzić na komputerze z którym się łaczymy sesję. bez potwierdzenia nie można się połączyć.