Pulpit

chce zablokowac pulpit tak aby nic na nim nie bylo i zeby sie na niego nic nie dalo wzucic tylko wszystko miec na pasku start

problem z moj komputer i kosz

jak bo wiem ze sie da to usunac ale nie zabardzo wiem jak a efekt niesamowity trzynajmniej dla mnie :twisted: :twisted: :twisted:

Witam,

Zrób tak:

Start->Uruchom->regedit->ENTER

Dalej znajdź klucz:

HKEY_CURRENT_USER/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Policies/Explorer

Dodaj wartość typu REG_DWORD o nazwie NoDesktop i nadaj mu wartość 1.

Restart i już.

przed tym jak to zrobie to moze mi powiedziec co sie dokladnie zrobi bo wole byc przegotowany co mam najpier pochowac ikony czy one zostana i nie bedzie sie ich dalo ruszać a moze znikna w czarodziejski sposób

a no i co z tym

moj komputer

i kosz

??

Witam,

Ponoć ukryje (nie skasuje) ikony z pulpitu oraz zablokuje prawy kilk na pulpicie.

Jeśli się boisz, to zrób kopię zapasową ikon (przegraj je gdześ) i już.

Jeżeli zależy Ci na dostępie do menu kontekstowego, to ręcznie wywal niepotrzebne ikony

(lub przenieś na pasek),

a ikony jak Mój komputer usuniesz z poziomu menu pulpitu:

Prawy przycisk na pulpit->Właściwości->Pulpit->Dostosuj pulpit

i tu ustalasz, które ikony chcesz widzieć.

mój komputetr ukrywasz tak pulpit>>>właściwości>>>>>>pulpit>>>dostosuj pulpit i tam masz właśnie

Witam,

Khm, tego, a co ja napisałem? :wink:

albo inny sposób (jednak wszystkie ikony pozostają na pulpicie, ale nie będą wyświetlane) :

prawyklik na pulpicie ==> rozmieść ikony według ==> odznaczasz “pokazuj ikony pulpitu”

sposob swietny tylko nie wiem dlaczego ostrosc mojej tapety strasznie ucierpiala :lol:

moj komputer oki, ale tam nie da sie skasowac kosza

gdzie mozna skasowac kosz

jak pisałem posta twojej wypowiedzi nie było ale ja zanim go wysłałem to się zdziwiłem

Witam,

Może w ten sposób:

http://www.komputery-internet.net/windo … porada_128