Punkbuster wywala z serwerów COD2 (błąd 80250)

(Seba 999) #1

Cześć wszystkich. Na urodziny dostałem myszkę A4Tech X-750. Jak pewnie wiecie posiada ona przycisk tzw 3xfire. No i od tego czasu mnie PB wywala z serwerów Coda nie wiem czy przez tą mysz czy przez coś innego. Komunikat brzmi tak: Disallowed Program/Driver 80250. W dokumentacji jest tylko podane, że jest 'plucie sie' punkbustera jest spowodowane jakimś gameshackiem. A ja nie mam czegoś takiego na kompie, no chyba, że on tą myszkę odbiera jako gameshack...

Proszę o pomoc

(Lukaszk 89) #2

Rada prosta.Spróbuj na starej myszce i zobacz czy będzie tak samo.Jeśli nie to może pokombinuj coś ze sterami(wyłączyć jakieś klawisze czy coś).

(Seba 999) #3

Odinstalowanie programu dołączonego do myszki nic nie dało, a na starej raz wywala raz nie...

(Lukaszk 89) #4

Więc możliwe że trafiłeś na server który narzuca graczom niektóre parametry, które trzeba ustawiać w konsoli.Spróbuj inny serwer(np. zagraniczny).

(Seba 999) #5

Grałem na 3 serwerach i na wszystkich to samo. Z tym, że raz szybko wywalało raz można było trochę pograć. Nie wiecie jak sprawdzić co przeszkadza punkbusterowi? Jest jakiś program do tego?

(Lukaszk 89) #6

Ja nie znam żadnego.A może na chitach grasz? :stuck_out_tongue: .

A próbowałeś rainstalki(+czyszczenie rejestru)i wgranie patcha 1.2a potem 1.3?

(Seba 999) #7

Ej no sorry, gdybym grał na 'chitach' to bym takiego pytania na pewno nie zadał. Spróbuję kompa przeskanować jakimiś programikami, chociaż syfu żadnego nie powinno być. Problem w tym, że długo na multi nie grałem, ale jak grałem ostatni raz to czegoś takiego na bank nie było...