Punkbuster wywala z serwerów COD2 (błąd 80250)

Cześć wszystkich. Na urodziny dostałem myszkę A4Tech X-750. Jak pewnie wiecie posiada ona przycisk tzw 3xfire. No i od tego czasu mnie PB wywala z serwerów Coda nie wiem czy przez tą mysz czy przez coś innego. Komunikat brzmi tak: Disallowed Program/Driver 80250. W dokumentacji jest tylko podane, że jest ‘plucie sie’ punkbustera jest spowodowane jakimś gameshackiem. A ja nie mam czegoś takiego na kompie, no chyba, że on tą myszkę odbiera jako gameshack…

Proszę o pomoc

Rada prosta.Spróbuj na starej myszce i zobacz czy będzie tak samo.Jeśli nie to może pokombinuj coś ze sterami(wyłączyć jakieś klawisze czy coś).

Odinstalowanie programu dołączonego do myszki nic nie dało, a na starej raz wywala raz nie…

Więc możliwe że trafiłeś na server który narzuca graczom niektóre parametry, które trzeba ustawiać w konsoli.Spróbuj inny serwer(np. zagraniczny).

Grałem na 3 serwerach i na wszystkich to samo. Z tym, że raz szybko wywalało raz można było trochę pograć. Nie wiecie jak sprawdzić co przeszkadza punkbusterowi? Jest jakiś program do tego?

Ja nie znam żadnego.A może na chitach grasz? :stuck_out_tongue: .

A próbowałeś rainstalki(+czyszczenie rejestru)i wgranie patcha 1.2a potem 1.3?

Ej no sorry, gdybym grał na ‘chitach’ to bym takiego pytania na pewno nie zadał. Spróbuję kompa przeskanować jakimiś programikami, chociaż syfu żadnego nie powinno być. Problem w tym, że długo na multi nie grałem, ale jak grałem ostatni raz to czegoś takiego na bank nie było…