Punkty przywracania systemu

Ciekawi mnie jedna rzecz. W ochronie systemu napisane jest że punkty przywracania zajmują ~500 MB. Więc wchodzę do przywracania systemu i widzę tylko swój ręcznie zrobiony punkt. Po zaznaczeniu opcji pokaż więcej mam tylko punkty które zostały stworzone za pomoca kopii zapasowej. Dokładniej zapewne za pomocą obrazu systemu, ponieważ co jakiś czas go tworzę, a kopię zapasową mam wyłączoną. Gdzie są te punkty co zajmują 500 MB?

Dodatkowo powiem, że ostatnio usunąłem wszystkie punkty przywracania, a mimo to lista punktów stworzonych za pomocą kopii została na liście.

Obraz systemu zawiera wszystkie dane na patycji systemowej, i zajmuje więcej miejsca, a punkt przywacania, to tylko kopia rejestru, niektóych ustawień systemu, i niektórych plików systemowych, i punkt zajmuje mniej miejsca.

Dobra, ale dlaczego nie ma ich na liście przywracania systemu skoro w ochronie systemu napisane jest że zajmują ~500 MB?

Przecież punkty są po to, by w razie czego przywrócić system do wcześniejszych ustawień, ale jak mam to dajmy na to zrobić skoro ich nie ma na liście?

Z tego co zrozumiałem masz 1pkt stworzony przez ciebie. A 500mega to wcale nie dużo jak na jego rozmiar, a systemu nie przywrócisz do ustawień sprzed instalacji, ponieważ wyłączyłeś przywracanie systemu ;]

Drobok, specjalnie sprawdzałem ile zajął ten co go zrobiłem. O dziwo tylko około 70 MB. Sam nie wiem czemu tak mało.

Yebiemieto, a co jeżeli mam wyłączony? :-o . Z tym nie ma problemu, w harmonogramie zadań tworzy się co tydzień.

Wyłączyłem tylko wykonywanie kopii zapasowych danych, a przywracanie jest włączone.

A ile masz ustawione w ochronie systemu ?

Chodzi Ci o miejsce? Jeżeli tak to 2,5 GB