Puppy Linux -problemy z bootowaniem

mam system puppy linuks(jakby ktoś nie wiedział http://pl.wikipedia.org/wiki/Puppy_Linux)…i mam problem…

Zawsze pod koniec sesji gdy pytał mnie czy zapisać to odpowiadałem ,że nie ma zapisywać.Ostatnio jednak kazałem mu zapisać to co zrobiłem i od tego zaczęły się problemy.I od tej chwili ,gdy jest bootowany to nie umie załadować kernela…piszę ,że ładuję kernel i trwa to tak długo ,że muszę go resetować…

co robić ?

Usuń pliki o nazwie pup_save.2fs i zdrv_xxx.sfs umiszczone przez puppy na dostępnej dla niego partycji hd.

xxx - wersja systemu

dzięki mistrzu za odpowiedź…widzę ,że KKtoś się orientuje w temacie…

wybacz mistrzu ,ale ja jestem średniozawanasowany więc mam pytanie…

Rzeczywiście na płycie cd mam plik pup.215.sfs,ale on zajmuje 111MB,

Rzeczywiście mam plik zdr_215.sfs,ale ono zajmuje 16,9 MB…

Na tej płycie mam jeszcze takie pliki …boot ,boot,issolinux,issolinuks (te są w kilobajtach) vmlinuz (1,7MB),intrd(1,25MB)…

czyli (abstrahując od tego,że w moim rozumieniu z płytki Cd nie moge tego usunąć)…jakbym usunął to…to chyba usunąłbym "główną treść " tego systemu operacyjnego …

pewno nie do końca zrozumiałem,więc mam nadzięję ,że jeszcze ktoś się odezwie i coś poradzi…

z góry dzieki

Czyli na dysku. Puppy na którejś partycji zapisał sobie ustawienia które próbuje wczytać przy starcie, ale widocznie coś mu nie wychodzi. Poszukaj na dysku tego pliku i go usuń.

ale gdyby tak było jak mówicie (czy się mylę)…to na innym kompie (na którym tego nie zapisywałem) powinnien odpalić…

ale tak nie jest…na innym kompie wypisuję coś takiego

wyżej SQEShed error…i na samym dole …

kernel panic -not syncing -attempted to kill init … :o

Uszkodzona płytka? Na ilu komputerach sprawdzałeś?

na dwóch …jutro sprawdzę na trzecim…

ranek:

sprawdziłem na innym kompie i działa normalnie… :o :o :o :o :o

na dwóch kompach nie działa …na 3 trzecim uruchomił mi sie normalnie…