Pusty folder- odzyskanie danych

Opisanie tego problemu zajmie trochę miejsca więc proszę o cierpliwość :smiley:

Kilka dni temu udało mi się spalić płytę główną i zepsuć zasilacz. Wszystko to zatem poszło do wymiany. Przy okazji kupiłam nowy twardy dysk. Został on podzielony na dwie partycje C(systemowa) i F. Stary twardy dysk jest oznaczony jako G.

Kiedy klikam na wlasciwosci starego dysku G wykazuje ze ma zajete ok 30GB miejsca. Natomiast gdy zaznaczę razem wszystkie foldery w nim sie znajdujące i kliknę właściwości, info jest, że zajmują tylko ok 6GB!!

Problem: gdy ten dysk G byl jedynym i byl systemowy, na pulpicie mialam folder o pojemnosci, która właśnie pokrywa tą różnice tzn ok 24GB. Były tam bardzo istotne dane, które bardzo chcialabym odzyskać :frowning: Ale gdy próbuje dotrzeć do starego pulpitu: G:\Documents and Settings\Nazwa Użytkownika pokazuje się informacja, że folder Nazwa Użytkownika jest pusty i nawet nie chce się otworzyć :frowning: Dodam, że pozostałe dane, które się znajdowały na dysku są nieuszkodzone i bez problemu mogę je otworzyć… Nie jest to chyba kwestia uszkodzenia starego dysku z powodu np. przepięcia…

Czy jest jakiś sposób na dotarcie do starego pulpitu i tego folderu??

Z góry dziękuję za jakiekolwiek rady i mam nadzieję, że to co napisałam jest zrozumiałe…

Przejmij uprawnienia do tego folderu.

http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=29728#faq2

Lub wypnij nowy dysk i ten uruchom jako systemowy i zgraj dane jak da radę.

Bardzo bardzo dziekuje :smiley: wystarczyło przejąć uprawnienia i obyło się bez wypinania dysku:))