Pwroblem z pisaniem


(Mikox1) #1

Pomocy!

Mam poważny problem z pisaniem, np po naciśnięciu przycisku "u" w polu tekstowym pojawia się "qrui", "o" - qio+ "i" - qi]oitd itd, proszę o szybka pomoc ;\


(troiP) #2

poszukaj rozwiązania z klawiszem funkcyjnym (Fn) + shift, + alt itd


(Thunderbolt) #3

Czy nie zalałeś ostatnio klawaiatury? Czy nie dostał się pomiędzy klawisze jakiś smieć? Spróbuj wyjąć klawisz (lekko go podważ np. śrubokrętem), który to powoduje (u) a potem sprawdź czy nic tam nie ma. Obróć też klawiaturę do góry nogami i poklep lekko w tylną część cały czas czymając ją w górze. W ten sposób wytrzepiesz z niej śmieci.

Jeśli to nie pomoże to podłącz inną klawiaturę i wtedy sprawdź. Jeśli to nie jej wina, to przeskanuj komputer na obecność wirusów. Sprawdź też czy jakiś program nie ma ustawionego skrótu klawiaturowego związanego z literką u.


(Agatonster) #4

Mikox ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Skit32) #5

mi sie też tak robi np jak klikam z to pojawia sie y i na odwrót

rozwiązuje ten problem poprzez klikanie pare razy klawiszy lewy ctrl i prawy shift (oba na raz w jednym czasie) i już sie naprawia


(Thunderbolt) #6

Skit32 twój problem jest zupełnie innego typu. Wejdż w panel sterowania - ustawienia regionalne i tam usuń wszystkie języki pisania oprócz Polski (programisty).