Pyt. dot. sterowania w Alone In The Dark

Mam pytanie do tych którzy grali w tą grę. zastanawiam się nad kupnem jej ale dużo czytałem że sterowanie jest skopane i pytanie jak bardzo?? wiem że i tak opinie zależą od indywidualnych preferencji gracza ale mi chodzi konkretnie o porównanie do Resident Evil 4, jak wypada sterowanie w AITD na tle RE4, jest takie samo, lepsze czy gorsze??

dla mnie sterowanie w RE4 jest tragiczne i jeśli takie samo jest w AITD to szkoda mi kasy dlatego wolałbym wcześniej wiedzieć zanim wywale pieniądze w błoto.

z góry dzięki za odp.

Moja opinia o Alone in the Dark (o tym najnowszym ofc) jest taka :

Nie warto pchać kasy w ten szrot bo równie dobrze można ją zainwestować w byle jaką lepszą grę. Trailery były super, sama gra to kaszana.

Co do sterowania (grałem na konsoli Xbox 360) to faktycznie jest nie intuicyjne i źle się gra, ale dla mnie najgorszy był gameplay. Miało być tak fajnie a wyszło tak beznadziejnie :frowning:

Zgadzam sie w 100% !!

gra do niczego. nie można wyrzucić normalnie przedmiotu. pisze strzelaj a tu naboi nie ma a jak chce się wziąć to nie można. sterowanie to już całkiem kicha totalna. gram na klawiaturze wersja pc.