Pyt. dotyczące sterowników do HP Compaq 6820s

Witam

Mój brat posiada laptopa HP Compaq 6820s.

Z uwagi na to, że na laptopie obecnie jest Vista HB, i od czasu zakupu nie było reinstalacji systemu, wkońcu trzeba się za to zabrać.

Na hardware i sterach znam się dość dobrze, sam posiadam laptopa od kilku tygodni.

Tutaj jest link do sterów:

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareIndex.jsp?lang=pl&cc=pl&prodNameId=3442857&prodTypeId=321957&prodSeriesId=3442856&swLang=30&taskId=135&swEnvOID=1093

Tutaj moje pytania:

  1. czy trzeba będzie zainstalować Sterownik kontrolera Intel SATA AHCI by XP widział dysk? Jeśli tak to jak go zainstalować?

  2. Jak to ze sterownikami do chipsetu, są 2 pozycje i nie wiem które pobrać, obie?

  3. Tak samo z dźwiękiem pierw zainstalować Audio Architecture, a potem oprogramowanie?

4.Nie licząc obu pozycji HP Wireless Assistant w kategori sieć mam wszystko zainstalować?

  1. Czy muszę coś zainstalować z zakładki BIOS jeśli tak to co?

Bardzo zależy mi by odpowiedzi uzyskać już jutro bo na popołudnie muszę mieć zainstalowany system.

  1. integracja z instalacją win xp lub wyłączenie w biosie ahci (ide compatybile) jest wszystko na google - nlite, dyskietka

  2. instalujesz infy intelowskie

  3. sp3 dla xp lub kb888111

  4. tylko sterowniki do wifi

5 nie

Czy wyłączenie ahci wpływa jakoś na wydajność pracy?

  1. xpek ma w sobie zintegrowany sp3.

nie

Przepraszam, ale nie zrozumiałem do końca twojej drukiej odpowiedzi.

Tylko te intelowskie?

Czy pierw te infeon a potem intel?

Intel Chipset Installation Utility dla ICH8 do systemu Microsoft Windows 2000 i XP wystarczą

czy jest to opcja sata native mode?

Innej nie mogę znalezć.

jeśli to nie to, czy muszę wypakować plik exe który pobiorę ze strony hp?

to jest ta opcja