Pytania dot. GIGABYTE GA-880GM


(Robert Adamczyk) #1

Witam, mam zamiar kupić nową płytę główną, jest to GIGABYTE GA-880GM-USB3. Ale boję się, że płyta może być trochę słaba, mało wydajna, bardzo proszę o opinię co o niej sądzicie. Płytę chcę kupić na morele.net, bo akurat jest fajna przecena :wink: Link do aukcji: http://www.morele.net/plyta-glowna-giga ... b3-401294/


(Spectatorx) #2

Fajna przecena do fajnej płyty :slight_smile:

Za mało wydajna? Do czego? Podaj resztę podzespołów które z nią będą spięte to Ci powiem czy będzie za słaba czy nie :wink: Ogólnie jest to bardzo dobra w swojej kategorii cenowej płyta.


(Robert Adamczyk) #3
  1. AMD Phenom II X4 960T

  2. Partiot 4GB DDR3 1333

  3. Gigabyte Radeon HD 6770

Zależy mi na Battlefield 3 :wink:


(Spectatorx) #4

Zasilacz jaki?

Powinno dobrze sprawować się w takim zestawie :wink:


(Robert Adamczyk) #5

CORSAIR 600W GAMING SERIES

Jeszcze mam małe pytanko, jak włożę do tej płyty tego readona 6770, to będę miał miejsce na kartę sieciową??


(Spectatorx) #6

No i super, wszystko w porządku :wink: Przy odrobinie szczęścia uda Ci się odblokować dodatkowe dwa rdzenie.

Przy składaniu zamówienia dopisz informację by zaktualizowali bios płyty głównej do wersji FE lub wyższej, bo dopiero od tej wersji obsługiwany jest w niej Twój procesor.

Po co Ci dodatkowa karta sieciowa? Jest już jedna zintegrowana. Jednak jeśli już musisz dokładać to porty pci są tak ułożone, że spokojnie zmieścisz dodatkową sieciówkę.


(Robert Adamczyk) #7

To jeszcze się upewnię, bo się nie znam na internecie :smiley: Jak chcę kupić internet w neostardzie i pisze tam, że potrzeba kartę sieciową, to nie muszę wkładać do mobo, bo już jest zintegrowana?


(Spectatorx) #8

Nie wiem jakie urządzenia teraz sprzedaje tp do neostrady, ale te które ja miałem to miały usb, a potem weszły też jakieś które miały porty i usb i rj45 (podłączany do karty sieciowej), a jak teraz to wygląda to pojęcia nie mam.