Pytania dotyczące założenia forum

Witam.

Zamierzam założyć właśne własne forum , nie tylko o windows vista, ale ogólnie, jaki serverek darmowy proponujecie ?

Co powinienem wiedzieć przed załoŻeniem forum ?

Jestem newbie w tych tematach … :smiley:

Dobra załozyłem sobie konto na yoyo.pl dobry wybór ?

Pomocnik Webmastera

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

bierz darmowy serwer - yoyo.pl to dobry wybór (od niedawna bardzo stabilne, szybkie, niestety są reklamy ale zawsze masz kase w kieszenie :wink: )

masz tam preinstalację oprogramowania, sie stracisz czasu wrzucając na ftp phpbb (polecam phpbb by przemo, duża możliwośc konfiguracji z poziomu PA)

nio i do dzieła :wink:

Darmowe serwery:

:arrow: http://www.yoyo.pl

:arrow: google.pl darmowy+hosting

Pozdrawiam

Problem polega na tym że założyłem konto na yoyo,pl i stronka przyszła będzie miała nazwę aero-forum.yoyo.pl , ale za chiny ludowe nie umiem zainstalować php by przemo , w ogóle nie moge połączyć się z ftp przez totalkomandera, pomoże ktoś ??

Przeczytaj FAQ na yoyo.pl i tam na forum sie wiecej dowiesz

czytałem :twisted:

nie zakładałbym tematu nie szukając na forach…

ale problem pozostał

a ja nie polecam :stuck_out_tongue: Za dużo zbędnych bajerów.

Weź czyste phpbb lub multiBB :smiley:

To powiedz chociaż jak to konfigurować :smiley:

Też przez totalcomander gdzie nie moge połączyć się przez ftp ?

Użyj FilleZille jest o wiele lepsza od TC.

Witam.

Więc tak, stronka moja ruszyła na yoyo.pl , teraz zastanawiam się nad przeniesiem ew. forum na server boo.pl , badź http://www.110mb.com , które z tych lest lepsze ?

I czy łatwo przenieść dane z obecnego servera na nowy , tak aby forum zostało nie naruszone ?

Lepiej na boo.pl.

P.S twoje forum ma podobne działy do forum DP :slight_smile:

wiele forów ma podobne działy :stuck_out_tongue:

Poza tym jeszcze jedno pytanko, co do forum.

Aktywacja u mnie odbywa się przez klucz rejestracyjny podany w mejlu , w PA wszystko skonfigurowałem prawidłowo, obecnie mam pocztę na wp.pl i mejle z kluczami są wysyłane bez problemu, ale jeśli wpiszę parametry poczty z gmail są pokazane jakieś błędy i emaile nie zostają wysłane do nowych userów, czy gmail blokuje po prostu wysyłanie mejli przez fora ?

A dlaczego nikt tu nie pisze o ovh bardzo dobra firma serwery za free też są bardzo dobre.

żeby dzieci z tymi swoimi forami i cmsami nie zżerały im serwerów

to było też do mnie ?

Dzieckiem nie jestem .

Ale temat jest o czymś innym i nie zbaczaj z tematu.

Czy ktoś rozwiąże mój problem ??

aero z gmailem wina leży prawdopodobnie w złej konfiguracji serwera smtp

A mam jeszcze jedno pytanie, czy z yoyo.pl da się bez problemu przenieść posty wszystkie z forum całym na inny server ?

Tak, robisz to według tej instrukcji.

A jak np. zrobić coś takiego że dział dostępny jest dla userów np. od 40 postów ?