Pytania dotyczące zrezygnowania z programu Tp

(Donek90) #1

Hey

Mam Neostrade 128 i dosc czesto min raz na miesiac mam jakies awarie to znaczy ze nie moge sie połaczyć z internetem itp. Dużo osób mówi ze jest to spowodowane tym programem TP. I mam takie pytania:

1. Czy rezygnujac z tego programu nie łamie sie umowy zawartej z TP.

2. Czy aby napewno te problemy z łaczeniem sie sa spowodowane przez ten program TP

Jak jezcze coś bedzie mnie gnebiło to napisze. :mrgreen:

(Danielderen) #2

dużo osób tak robi więc chyba nie

małe conieco

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... d04f0224e8

(Szymszejdi) #3

A monter sprawdzał Ci linie? Czy nie mieszkasz za daleko od centrali, ew. może to też być wina starych kabli telefonicznych w domu. A z tego ich programu to wręcz NALEżY zrezygnować, dziadostwo strzaszliwe!!

(Donek90) #4

od centrali mieszkam 3km, kable czyli światłowody było nie dawno robione.

Te awarie czesto sie nie zdarzaja ale sie zadzarzaja raz na miesiac a czasami i wiecej, ale teraz od dłuższego czasu jest spokój na szczeście i odpuikać.

(Krzychuu) #5

Ja mam taki problem, że raz dziennie Neostrada się rozłacza (czasami więcej niż raz).

(Szymszejdi) #6

ale mi nie chodzi o kable na zewnątrz tylko o te w domu, czy nie są połamane, poskręcane, nie leża przy kablach elektrycznych itp.

(Donek90) #7

z tymi kablami tez jest wszystko dobrze bo był raz jakis gostek tez chyba z TP i sprawdzał i poprawiał czy wszystko działa OK, bo kiedys rozmowy telefoniczne do nas nie dochodziły. Było to z 9 mies temu.

Ale opłaca mi sie odinstalowywac aplikacje neostrady, czy inni co maja neostrade co odinstalowali ten program nie maja juz problemów?

(matiit) #8

zależy jakie problemy masz na myśli

(Donek90) #9

Awarie:

Od czasu załorznia neostrady to tak:

• bywa tak ze neostrada nie chce sie połaczyć z internetem.

• 2 razy dniowo a nawet wcale neostrada rozłacza sie i przez dłuższy czas nie moge sie połaczyc z internetem.

I to mnie gnebi i chce mieć z tym swiety spokuj, chce usiasć przed komputerem i bez nerwów i bez problemu połaczyc sie z interetem.

Zdzarzało sie tak ze czasami telefon nie działał, nie dochodziło połaczenia, ale to napewno nie jest zwiazene z neostrada.

Ale wcześniej juz jasno napisałem.

bo duzo osób o tym tak mówi.

(Fernando) #10

A ja powiem tak, od kiedy używam autoconect to nie mam problemu z neo rozłącza się raz na jakieś 4/5 mieśęcy jestem zadowolony z neo :jezor:

(Donek90) #11

Trochę smiesznie to zabrzmi, ale co to jest :stuck_out_tongue:

(Philips Piotr) #12

Voldemord google ci prawde powie :arrow: http://shider.net/AutoConnect/