Pytania dotyczące zrezygnowania z programu Tp

Hey

Mam Neostrade 128 i dosc czesto min raz na miesiac mam jakies awarie to znaczy ze nie moge sie połaczyć z internetem itp. Dużo osób mówi ze jest to spowodowane tym programem TP. I mam takie pytania:

  1. Czy rezygnujac z tego programu nie łamie sie umowy zawartej z TP.

  2. Czy aby napewno te problemy z łaczeniem sie sa spowodowane przez ten program TP

Jak jezcze coś bedzie mnie gnebiło to napisze. :mrgreen:

dużo osób tak robi więc chyba nie

małe conieco

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … d04f0224e8

A monter sprawdzał Ci linie? Czy nie mieszkasz za daleko od centrali, ew. może to też być wina starych kabli telefonicznych w domu. A z tego ich programu to wręcz NALEżY zrezygnować, dziadostwo strzaszliwe!!

od centrali mieszkam 3km, kable czyli światłowody było nie dawno robione.

Te awarie czesto sie nie zdarzaja ale sie zadzarzaja raz na miesiac a czasami i wiecej, ale teraz od dłuższego czasu jest spokój na szczeście i odpuikać.

Ja mam taki problem, że raz dziennie Neostrada się rozłacza (czasami więcej niż raz).

ale mi nie chodzi o kable na zewnątrz tylko o te w domu, czy nie są połamane, poskręcane, nie leża przy kablach elektrycznych itp.

z tymi kablami tez jest wszystko dobrze bo był raz jakis gostek tez chyba z TP i sprawdzał i poprawiał czy wszystko działa OK, bo kiedys rozmowy telefoniczne do nas nie dochodziły. Było to z 9 mies temu.

Ale opłaca mi sie odinstalowywac aplikacje neostrady, czy inni co maja neostrade co odinstalowali ten program nie maja juz problemów?

zależy jakie problemy masz na myśli

Awarie:

Od czasu załorznia neostrady to tak:

  • bywa tak ze neostrada nie chce sie połaczyć z internetem.

  • 2 razy dniowo a nawet wcale neostrada rozłacza sie i przez dłuższy czas nie moge sie połaczyc z internetem.

I to mnie gnebi i chce mieć z tym swiety spokuj, chce usiasć przed komputerem i bez nerwów i bez problemu połaczyc sie z interetem.

Zdzarzało sie tak ze czasami telefon nie działał, nie dochodziło połaczenia, ale to napewno nie jest zwiazene z neostrada.

Ale wcześniej juz jasno napisałem.

bo duzo osób o tym tak mówi.

A ja powiem tak, od kiedy używam autoconect to nie mam problemu z neo rozłącza się raz na jakieś 4/5 mieśęcy jestem zadowolony z neo :jezor:

Trochę smiesznie to zabrzmi, ale co to jest :stuck_out_tongue:

Voldemord google ci prawde powie :arrow: http://shider.net/AutoConnect/