Pytania o zasilacz i inne podzespoły

(Mariuszs) #1

Pierwszy link nie działa więc porównałem tylko 2 karty. Ja bym wybrał zdecydowanie opcję 3, ponieważ co do drugiej (HD2600) występują problemy właśnie pod AGP i dopiero po specjalnym kombinowaniu ze sterownikami można doprowadzić kartę do porządku(nie jestem pewny czy sytuacja dalej występuje, prawdopodobnie jest już uaktualniony sterownik, który rozwiązuje te problemy).Opcja 2: Bardzo udana i wydajna karta graficzna w swoim segmencie cenowym. Jest to zubożona wersja Radeonów z serii X1950XT/XTX, ale mimo to nie można jej nazwać kastratem. Do niej polecałbym jakiś markowy 400W np. http://allegro.pl/item405701134_salon_chieftec_cichy_400w_pfc_sata_pcie_gratis_.html. Co do podkręcania, to krótko, nie znam się.

(iwa nike) #2

ja myślę że nie warto inwestować w AGP..

ile miałbyś max kasy na wydanie?

(M Zganiacz) #3

Jeśli już chcesz inwestować w AGP to polecam GF 7300GT np. od Palit z dodatkiem Sonic

(Longhorn2009) #4

Twój komputer (procesor głównie) może nie wykorzystać w pełni tych kart, więc tak jak kolega powyżej najbardziej opłaca się kupić GeForce 7300GT Palit.

(Matek) #5

Nawet z obecną kartą powinieneś wymienić zasilacz.

Megabajt to niebezpieczna sprawa

(Himmak5g) #6

GF 7300 lepiej nie kupować. To juz lepiej wziąść jakiegoś radeona 9800. Ja go kiedyś miałem i docinałem w coda 2 na 1280x1024 płynnie. Współpracował z 1gb ramu i p4 2,6ghz. A jeśli chodzi o najlepszą kartę na AGp to jest taka. widziałem na allegro ale kosztuje ponad 500zł.

(Kabuto1378) #7

Himmak5g

Ty weź pomyśl co piszesz Radeon 9800 nie obsługuje DirectX9.0c tylko 9.0b a 7300GT obsługuje ostatnią wersję dziewiątki.

(Himmak5g) #8

No tylko co z tego. Jemu to i tak się nie przyda.