Pytania trzy

Przedwczoraj zaledwie zafundowałem mojemu biednemu dyskowi format. Od tego czasu przy każdym restarcie systemu pokazuje mi się taki tekst:

Ctrl+Alt+Del, tryb awaryjny, wyłączam kompa (bo po restarcie jest ciągle to samo), włączam go znowu i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki problem znika… Do następnego restartu :frowning: What to do?

Pytanie drugie: próbowałem zainstalowac WinXP. I udało się, ale nie na moim komputerze :slight_smile: Po przyniesieniu dysku do domu system po prostu nie startował. Podejrzewam, że problem usadowił się w płycie głównej, bo kumpel miał na tej samej specyfikacji sprzętowej ten sam problem, który po zmianie płyty zniknął.

I pytanie trzecie: W owym trybie awaryjnym, którego ostatnio coś często używam :? nie działa mi myszka podłączona do USB. Mam wprawdzie drugą na PS/2 i jakoś sobie radzę, ale to *odrobinę* denerwujące.

(Win 98 se, Athlon XP 1600+ (1050Mhz), płyta główna k7s5a, GF 2 MX 400, 256 mb ddram, maxtor 40 gb)

Z dołu, prawej, lewej i innych stron dziękuję za odpowiedzi.

Trochę namieszane.

System operacyjny należy instalować w swoim komputerze na własnej konfiguracji sprzętowej, a nie przyniesiony na dysku i gdzieś zainstalowany.

Należy sprawdzić cały swój komp,szczególnie pamięć na błędy i dysk.

Często na starych płytach sprzęt USB nie działa w trybie awaryjnym,brak obsługi portów USB - zostaje PS2.

Pomoc do systemu - poczytaj.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25048

Problem w tym, że po ustawieniu boota z CD żaden z napędów go nie wykywał, więc próbowałem instalować system zdalnie.

Dzięki za odpowiedź.

Proszę o zmiane tytułu wątku na taki który mówi co jest w treści topica. W innym wypadku zostanie on usunięty z forum.