Pytanie co do abomanentu w WoW

To tak. Czy kiedy podam moje dane do konta bankowego na stronie WoW’a żeby kupić abonament , to czy od razu będę mógł grać czy dopiero wtedy kiedy pieniądze dojdą do nich?

Jak to Ty podajesz dane do konta bank. żeby kupić abonament ?

No tak.

Człowieku…nie podajesz żadnego konta bankowego.

Chyba, że dane karty kredytowej to dla Ciebie to samo co konto bankowe…ale wtedy pozostawiam to bez komentarza lepiej.

Przy tworzeniu konta, podajesz albo dane karty kredytowej (z możliwością płacenia w internecie), albo kod z karty pre-paid.

Jednak jest to opcja, której bym Ci nie polecał.

Najlepiej jest założyć konto trial 10 dniowe, pograć i zrobić max lvl na nim, czyli 20lvl. W 10 dni spokojnie się wyrobisz.

Potem w ustawieniach swojego konta wpisujesz kod z podstawowej wersji WoWa, tzw. WoW Classic.

Wtedy rozszerza Ci konto do pełnej wersji oraz dostajesz darmowe 30 dni grania. Potem tylko dopisujesz kody z obu dodatków i możesz cieszyć się grą.

Jeśli chodzi o płatności to polecam Ci płacenie pre-paidami, kupisz je na allegro bez problemu, a kod dostajesz natychmiastowo na maila, sms lub gg.

"Człowieku…nie podajesz żadnego konta bankowego.

Chyba, że dane karty kredytowej to dla Ciebie to samo co konto bankowe…ale wtedy pozostawiam to bez komentarza lepiej."

No o to mi chodzi. A dlaczego n/c? Masz coś do tego?

Btw. Wiem ocb. bo już mam konto tylko jest “zamrożone”.

Prepaida nie chce bo nie mam na razie tyle kasy , ponieważ nie ma kart na 30dni tylko na 60 , a one to już trochę droższe.